30-procentowa oszczędność kosztów, dzięki nowemu przewodowi do transmisji danych do użycia w e-prowadnikach

Nowy przewód do transmisji danych chainflex CF8821 o gwarantowanej żywotności i ateście UL dla ruchomych aplikacji

 

 

Z ponad 1300 produktami, igus ma największą ofertę przetestowanych przewodów do zastosowania w e-prowadnikach dla każdej branży. Firma igus opracowała przewód do transmisji danych CF8821 jako ekonomiczną alternatywę dla konstruktorów maszyn o małej intensywności cykli pracy. Dzięki nowej serii przewodów konstruktorzy maszyn mogą nie tylko zaoszczędzić do 30 procent na kosztach, ale także otrzymać przewód z atestem UL oraz gwarancją działania.

Przewody danych są używane w wielu różnych sektorach. Od obrabiarek po roboty. Przewody muszą zawsze wytrzymywać różne siły podczas pracy w e-prowadnikach. Firma igus opracowała nowy, szczególnie ekonomiczny przewód do transmisji danych, przeznaczony specjalnie do zastosowań bez wysokich wymagań mechanicznych, takich jak urządzenia regulacyjne, jednostki enkodera i maszyny do obróbki drewna lub kamienia. Wybierając chainflex CF8821, konstruktorzy maszyn mogą zaoszczędzić do 30% kosztów w porównaniu ze standardowymi przewodami do transmisji danych chainflex. Oferowany z niewielkimi przekrojami, nowy przewód nadaje się do zastosowania w e-prowadnikach o promieniu gięcia 12,5 x d. Ekranowanie chroni je przed zakłóceniami. Bardzo elastyczny płaszcz zewnętrzny z PVC nie zawiera silikonu i nie podtrzymuje palenia. Podobnie jak wszystkie przewody specjalisty motion plastics firmy igus, nowy przewód do transmisji danych został przetestowany w wewnętrznym laboratorium o powierzchni 2750 m2. To sprawia, że firma igus jako jedyny producent na rynku oferuje 36-miesięczną gwarancję na cały asortyment przewodów. W przypadku nowego przewodu do transmisji danych firma igus zapewnia żywotność do 5 milionów cykli. Oprócz gwarancji, atest UL przewodów CF8821 otwiera możliwości dla producentów maszyn, którzy eksportują na rynek amerykański.

 

Podwójne bezpieczeństwo dzięki przewodom chainflex z atestem UL

Z ponad 1300 rodzajami igus oferuje największy na świecie asortyment przewodów do e-prowadników z międzynarodowymi certyfikatami, w tym przewody z certyfikatem UL. Jednym z największych wyzwań dla międzynarodowych zakładów produkcyjnych są różne standardy techniczne i normy po stronie OEM i operatora w Ameryce Północnej. Organizacje w Europie i Ameryce od lat starają się zharmonizować swoje regulacje. Specjalista motion plastics igus znacząco przyczynia się do harmonizacji, ponieważ w swoim portfolio posiada 1044 na 1354 przewody z certyfikatem UL. Dzięki atestowi UL małe, średnie, a także duże firmy OEM mogą łatwiej eksportować swoje maszyny do Ameryki i bez żadnych problemów oddawać je do użytku. UL oznacza Underwriters Laboratories, która jest najbardziej znaną i wszechstronnie akceptowaną organizacją badawczą w USA. Regularnie publikuje normy i certyfikuje produkty, takie jak przewody chainflex. Jeśli istnieją certyfikaty testowe dla przewodów, oddanie ich do użytku jest szybkie i płynne.

 

Źródło: igus

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English