Po czystej stronie mocy, czyli Kärcher na Electronics Show 2019

 

W dniach 10–12 maja lider branży utrzymania czystości – Kärcher był wystawcą na największych w Polsce targach elektroniki użytkowej – Electronics Show 2019. Stoisko niemieckiego giganta cieszyło się wielkim zainteresowaniem odwiedzających imprezę gości. Eksperci Kärcher zaprezentowali ekskluzywną linię urządzeń do sprzątania wnętrz w kolorze białym oraz liczne nowości. Odwiedzający mogli wypróbować urządzenia w praktyce i przekonać się, że żaden brud się im nie oprze.

Electronics Show to dość młoda impreza. W tym roku odbyła się po raz drugi.  Jednak mimo to, zdobyła już sporą renomę, przyciągając 1700 odwiedzających i 350 wystawców. Podczas targów firma Kärcher prezentowała w działaniu największe bestsellery z linii Home Line: m.in myjki do okien WV, odkurzacze pionowe, odkurzacze piorące, parownice oraz nowości: wibrujący pad czyszczący KV 4, bezprzewodowe mopy elektryczne i bezprzewodowe odkurzacze pionowe.

Impreza odbyła się w Centrum Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Wystawcy mieli do dyspozycji pod swe stoiska 50000 m2.

 

Źródło: Kärcher

Authors

Related posts

Góra
English