Firma Distrelec współpracuje z KEMET przy drugiej części cyklu swoich webinariów

 

Firma Distrelec, czołowy europejski dystrybutor elektroniki, automatyki i techniki pomiarowej, we współpracy z liderem produkcji kondensatorów, czujników i układów magnetycznych, firmą KEMET Electronics, udostępni drugą część „Webinariów Distrelec”. Bezpłatne webinarium poświęcone migracji do niecierpliwie oczekiwanego modelu 5G odbędzie się we wtorek 30 kwietnia o godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Steve Herd, dyrektor działu ofert dla klientów i zarządzania produktem w firmie Distrelec, powiedział: – Dzięki współpracy z firmą KEMET możemy zapewnić wyjątkowy wgląd w problemy, jakie rodzi integracja nowej usługi szerokopasmowej 5G. Ta część webinariów Distrelec zapewni inżynierom i technikom dogłębną wiedzę na temat technologii, wyzwań związanych z fazą przejściową oraz powiązanych produktów KEMET.

Nick Stephen, inżynier ds. marketingu technicznego w firmie KEMET, wskaże, jakie możliwości eksperymentowania z nową usługą szerokopasmowego dostępu do sieci 5G będą mieć technicy i inżynierowie zajmujący się różnymi dziedzinami w kontekście możliwości nowych technologii i wpływu wywieranego przez nie na różne branże.

Komentując udział firmy KEMET w „Webinarium Distrelec”, Stephen powiedział: „Sieć 5G zapewnia dużą szybkość, minimalne opóźnienia i możliwość przesyłania dużych ilości informacji między wszystkimi urządzeniami. W czasach, w których cyfryzacja i technologia interaktywna odgrywają kluczową rolę we wszystkich branżach i funkcjach, technologia ta z pewnością zrewolucjonizuje sposób, w jaki postrzegamy dane i łączność”.

Rejestracja już się rozpoczęła. Skorzystaj z łącza, aby uzyskać więcej informacji: http://bit.ly/DistrelecWebinar5G

 

Źródło: Distrelec

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English