E-Line LED zwiększa skuteczność do 190 lm/W

 

Firma TRILUX zapowiada wprowadzenie oprawy E-Line LED Next osiągającej skuteczność świetlną na poziomie 190 lm/W. Seria zostaje przy tym wzbogacona o szereg nowych akcesoriów i wariantów, stając się elastycznym, uniwersalnym rozwiązaniem do wielu zastosowań.

Rozbudowana seria TRILUX E-Line LED obejmuje modele z 15 układami optycznymi i 27 poziomami strumienia świetlnego: od 2 do 20 tys. lm (od 2 do 10 tys. lm co 500, a od 10 do 20 tys. co 1000 lm) i wskaźnikiem oddawania barw od 80 do 90. Moduły dostępne są w trzech długościach (750, 1500, 2250 mm) i w dwóch sposobach doprowadzenia zasilania – z 11 lub 14 żyłami. Dzięki temu instalacja może być wykorzystywana nie tylko w celach oświetleniowych, ale także jako źródło energii dla czujników i nadajników w proximity marketingu czy śledzeniu przepływu materiałów oraz zostać zintegrowana z modułem oświetlenia awaryjnego. Rozwiązanie w wersji Active jest kompatybilne z systemami Human Centric Lighting Nowością jest także niezwykle ekonomiczny w eksploatacji wariant o skuteczności świetlnej na poziomie 190 lm/W.

 

 

Dzięki modułowej konstrukcji i wielu opcjom konfiguracji, E-Line LED można ściśle dopasować do specyficznych wymogów oświetleniowych. W związku z tym, oprawy tej serii znajdują szerokie zastosowanie zarówno w magazynach i halach produkcyjnych oraz sklepach i oświacie. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość sprawnej modernizacji istniejącego w zakładzie systemu oświetlenia starszej technologii E-Line. Montaż nie wymaga w tym wypadku żadnych narzędzi ani wymiany profili, a dzięki zastosowaniu zatrzasków ze stali szlachetnej unowocześnienie pojedynczego modułu trwa zaledwie 45 sekund.

 

Źródło: TRILUX

Authors

Related posts

Góra
English