FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE – efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki

 

MOVIDA zaprasza na IV FORUM JAKOŚĆ W PRZEMYŚLE, które odbędzie się w dniach 21-23 maja 2019 roku. Tematem przewodnim spotkania będzie rozwój firmy w zarządzaniu jakością: jak ciągłe doskonalenie wpływa na świadomość jakości oraz jak przejść transformację z firmy reaktywnej do proaktywnej w obszarze jakości.

Szczegółowo zostaną omówione metody ciągłego i sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, nowoczesne metody kontroli wyrobu. W programie dyskusje na temat kluczowych wskaźników, sposobów zbierania danych i ich efektywnego analizowania. Uczestnicy dowiedzą się także, jak wbudować jakość w proces produkcyjny od samego początku. Oprócz bardzo istotnej tematyki bazowania na faktach, prelegenci skupią się na sposobach pracy z ludźmi, np. jak skrócić czas wdrożenia nowych pracowników i zmniejszyć rotację wśród pracowników poprzez standaryzację procesów i metod nauczania.

Wdrożone z sukcesem rozwiązania w zarządzaniu jakością zostaną zaprezentowane na żywo podczas wizyty w zakładzie SIEGENIA-AUBI w Kluczborku. Zwiedzanie poprowadzą praktycy, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i przedstawią szczegółowe informacje merytoryczne.

Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/node/1767

Authors

Related posts

Góra
English