Hannover Messe: Dassault Systèmes pokazuje, jak w pełni połączone procesy biznesowe stają się rzeczywistością

Na tegorocznych targach Hannover Messe 2019, które odbędą się w terminie 1–5 kwietnia, Dassault Systèmes zaprezentuje w jaki sposób firmy mogą korzystać z centralnej platformy do wdrażania cyfrowych modeli biznesowych, rozwijania innowacyjności i zdecydowanego zwiększania wydajności. Dassault Systèmes postrzega firmy jako całość, a dzięki platformie 3DEXPERIENCE pomaga im zoptymalizować rozwój i procesy produkcji w całym łańcuchu wartości.

 

 

Na stoisku Dassault Systèmes (K30, hala 6) odwiedzający będą mogli zapoznać się z przykładami klientów i partnerów, którzy już z powodzeniem korzystają z platformy 3DEXPERIENCE. Korzyści są różnorodne: wdrożenie platformy pozwala organizacjom dostarczać zrównoważone innowacje do klientów, poprzez umożliwienie im przekształcania całego łańcucha dostaw w sieci o wartości dodanej. Łącząc wirtualne światy i rzeczywistość, platforma 3DEXPERIENCE usprawnia procesy operacyjne i zapewnia generowanie lepszych wyników. Ponadto, dzielona i dostępna wiedza i know-how tworzą długoterminowe korzyści dla pracowników.

Głównym celem Dassault Systèmes jest zapewnienie naszym klientom wartości dodanej wynikającej z wdrożenia platformy 3DEXPERIENCE – powiedział Klaus Löckel, dyrektor zarządzający EuroCentral w Dassault Systèmes. – Rewolucyjne zmiany w przemyśle,  których dziś doświadczamy, są czymś więcej niż tylko digitalizacją przeszłości. Umożliwiają one stymulowanie innowacji i ulepszanie rzeczywistości poprzez kreowanie wirtualnych światów. Tegoroczne targi Hannover Messe będą okazją do współpracy z naszymi partnerami w zakresie zaprezentowania, jak rozwiązania Dassault Systèmes torują drogę cyfrowej przyszłości. Pokażemy, w jaki sposób można tworzyć nowe perspektywy poprzez zmianę dotychczasowych perspektyw, które to pozwalają użytkownikom przedstawiać innowacyjne pomysły, skutecznie je wdrażać, a tym samym wykorzystać pełen potencjał przemysłowego renesansu.

 

Źródło: Dassault Systèmes

Authors

Related posts

Góra
English