NSK wprowadza nowe zespoły łożyskowe z serii J-Line zgodne ze standardem JIS

 

Firma NSK rozszerza serię zespołów łożyskowych Self-Lube marki RHP o produkty wykonane według standardu JIS (Japanese Industrial Standards). Wraz z wprowadzeniem nowej serii NSK zaprezentowała również odświeżony projekt opakowania.

Zespoły łożyskowe J-Line obejmują sześć najbardziej popularnych typów opraw: stojącą ze stopą lub bez stopy, kołnierzową okrągłą i kwadratową, kołnierzową z dwoma otworami oraz naciągową. Dostępne są także trzy oprawy stalowe tłoczone i pięć wkładek łożyskowych: szeroka i wąska z wkrętami mocującymi, szeroka i wąska z pierścieniami mocującymi oraz z tuleją wciąganą) w zakresie średnic otworów od 12mm do 90mm. Zespoły łożyskowe produkujemy na życzenie, elastycznie dostosowując się do wymagań klientów.

Nowe produkty z serii J-Line będą się wyróżniać na rynku europejskim dzięki nowemu, odświeżonemu projektowi opakowania.

 

 

Zespoły łożyskowe J-Line, dostępne od kwietnia 2019 r., zostały opracowane pod kątem zastosowania w licznych sektorach gospodarki, takich jak rolnictwo, produkcja cementu, budownictwo, przemysł spożywczy, przeładunek materiałów, opakowania, produkcja papieru, stali, tekstyliów i wielu innych.

Aby ułatwić klientom wybór odpowiednich łożysk, firma NSK opublikowała nowy katalog zespołów łożyskowych (Bearing Unit Catalogue), prezentujący zarówno serię J-Line, jak i Self-Lube. Gotowa do pobrania wersja elektroniczna zostanie umieszczona na stronie internetowej NSK.

 

Źródło: NSK

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English