Konkurs Targów INNOFORM rozstrzygnięty

Znamy już laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM na najlepsze produkty, wyroby, technologie i innowacje targowe. Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.  

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dra hab. inż. Tomasza Sterzyńskiego przyznała następujące nagrody:

– w kategorii maszyny, narzędzia i urządzenia obróbcze:

  • Główną nagrodę – statuetkę Łuczniczki – w konkursie targowym otrzymała firma Multi-Instal Robert Tłuczewicz za Stację laserową ToolRoom FSS Producent: Vision Lasertechnik GmbH;
  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla TENACO  Sp. z o.o. za System wydająco-pomiarowy Producent: TOOLCLOUD;
  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania za Narzędzia ścierne supertwarde o osnowie polimerowej przeznaczone do obróbki powierzchni kamiennych i betonowych;
  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla CNCArt Marek Fiołka za system wierteł modułowych KenTIP FS Producent: Kennametal Inc.

– w kategorii techniki pomiarowe i przyrostowe oraz oprogramowanie CAE:

  • Wyróżnienie w konkursie targowym dla Core 3Di Sp. z o.o. za Freeform Injection Moulding (FIM).

 

 

– Jestem bardzo zaskoczony, to duże wyróżnienie. Na południu Polski 90% firm, które kupiły spawarki laserowe, pracuje na naszych spawarkach marki Vision. Mam nadzieję, że zdobycie nagrody w konkursie Targów INNOFORM przełoży się na nowe kontakty biznesowe w Bydgoszczy i okolicy. Jestem przekonany, że bardzo zadowolony z nagrody będzie również producent zwycięskiego produktu – Vision Lasertechnik GmbH  – mówi Robert Tłuczewicz, właściciel firmy Multi-Instal, zdobywca nagrody głównej.

Konkurs towarzyszył 3. edycji Targów INNOFORM, które potrwają do czwartku 14 marca.

 

Źródło: Targi w Krakowie

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English