Air Flux – nowa generacja systemów klimatyzacji VRF

 

Air Flux to dwururowe systemy VRF, które mogą zarówno chłodzić, jak i ogrzewać powietrze w biurach i podobnych obiektach – wszędzie tam gdzie liczy się komfort. Nowe rozwiązanie Bosch oferuje szerokie portfolio jednostek zewnętrznych (do 90 kW w jednym module) i wewnętrznych oraz zaawansowane sterowanie indywidualne i centralne, co sprawia, że można je idealnie dopasować do potrzeb każdego obiektu. Systemy freonowe Air Flux zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów i użytkowników – zajmują mniej miejsca niż instalacje wodne, są też łatwiejsze i szybsze w projektowaniu.

Nowa oferta obejmuje jednostki zewnętrzne o całkowitej wydajności sięgające 90 kW. Istnieje możliwość połączenia aż 3 takich modułów zewnętrznych – w ten sposób można uzyskać moc 270 kW w jednym systemie. Pozwala to elastycznie łączyć jednostki zewnętrzne z 13 różnymi typami jednostek wewnętrznych zapewniających szeroki zakres wydajności. Ofertę dopełniają specjalnie zaprojektowane i łatwe w użyciu systemy sterowania oraz szeroka gama akcesoriów.

 

Bosch na targach Forum Wentylacja–Salon Klimatyzacja

Bosch zaprezentuje swoją ofertę na targach Forum Wentylacja–Salon Klimatyzacja, które odbędą się w dniach 5-6 marca w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie na stoisku 111. Prezentowane rozwiązania będą obejmowały jednostki zewnętrzne, jednostki wewnętrzne oraz automatykę, klimatyzatory pokojowe, pompy ciepła i rekuperację.
Źródło: Bosch

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English