TRANSCEND microSD 330S – szybkie karty pamięci do przenośnych konsol i nagrywania w 4K

Firma TRANSCEND przedstawia nową serię kart pamięci microSDXC 330S. Zaprojektowano je z myślą o urządzeniach przenośnych, w szczególności konsolach Nintendo Switch, smartfonach oraz tabletach.

Nośniki należą do najnowszej klasy A2, gwarantującej krótki czas ładowania oraz płynne działanie zainstalowanych na karcie aplikacji – a to dzięki zapewnieniu odczytu losowego na poziomie 4000 IOPS oraz zapisu losowego o wartości 2000 IOPS. Dla optymalnej wydajności A2 urządzenie musi wspierać specyfikację SD 6.0 lub wyższą. Maksymalna prędkość odczytu w prezentowanych kartach wynosi 100 MB/s, a zapisu – 85 MB/s.

Seria 330S sprawdzi się nie tylko przy aplikacjach mobilnych – przyda się również jako nośnik zdjęć i wideo w kamerach cyfrowych rejestrujących obraz w 4K Ultra HD, dzięki spełnionym standardom UHS Speed Class 3 oraz UHS Video Speed Class 30 (V30). Do każdej karty dołączony jest adapter na pełnowymiarowe karty SD.

Jak wszystkie karty pamięci od TRANSCEND, także i ten model cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Jest odporny na wodę, spięcia, wstrząsy, promieniowanie X oraz przystosowany do pracy w temperaturach od -25°C do 85°C. Producent oferuje też darmowe oprogramowanie RecoveRx, które w razie potrzeby pomaga częściowo odzyskać z nośnika utracone lub usunięte pliki.

 

Źródło: TRANSCEND

Authors

Related posts

Góra
English