AMC VIBRO meets INDUSTRY – czwarta edycja szkolenia dla szefów utrzymania ruchu

 

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń o tematyce diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa.

Program nowej, wiosennej edycji spotkania będzie złożony z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie rozpocznie się prelekcjami z zakresu pomiarów laserowych oraz wibrodiagnostyki, a następnie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy warsztatowe. Pokażemy jak w praktyce wykonać osiowanie wałów maszyn, a także jakie są najczęstsze błędy podczas tego procesu.

Każdy z uczestników będzie miał okazję podejść do systemów demonstracyjnych [E420, E720, XT770, E290, XT190] i przetestować ich funkcjonalność na własną rękę. Pierwsze spotkanie w 2019 r. w ramach czwartej edycji AMC VIBRO meets INDUSTRY odbędzie się w Bytomiu – 2 kwietnia (wtorek). Zapewniamy: bezpłatny wstęp, udział specjalistów z branży, materiały konferencyjne, przerwy kawowe i lunch, imienny certyfikat, demonstracje na żywo. Gościem specjalnym szkolenia będzie Jan Oscander z firmy Easy-Laser – wieloletni praktyk w zakresie laserowych systemów pomiarowych.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie amcvibro.pl.

 

Źródło: AMC VIBRO

Authors

Related posts

Góra
English