Gwarancja dobrej widoczności w każdych warunkach

 

Odpowiednie oświetlenie pola roboczego jest kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo i lepszą jakość wykonywanych zadań. AEG, dbając o najwyższy komfort użytkowników w trakcie pracy, przedstawia cała gamę wysokowydajnych systemów oświetleniowych, które ułatwią ukończenie każdego zadania, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

AEG od momentu powstania przykłada dużą wagę do innowacyjności i funkcjonalności swoich rozwiązań. Wiedząc o wysokich wymaganiach profesjonalistów z branży, marka tworzy sprzęt skrojony na miarę potrzeb każdego użytkownika. AEG z dumą przedstawia gamę wysokowydajnych rozwiązań oświetleniowych, które sprostają każdemu postawionemu przed nimi zadaniu.

W każdym miejscu pracy profesjonalistów, jednym z kluczowych elementów wpływających na skrócenie czasu naprawy jest odpowiednie oświetlenie pola roboczego. Zapewnia to szybsze działanie w bardziej komfortowych warunkach i możliwość wykonywania zadań nawet po zmroku. Gama lamp AEG to innowacyjne rozwiązania, które posiadają możliwość regulacji intensywności wiązki światła i kierunku świecenia w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy. Rozwiązania oświetleniowe AEG to sprzęt idealnie dopasowany do czynników zewnętrznych. Panele LED reagują na zastane lub zmieniające się warunki w przestrzeni roboczej, dostosowując oświetlenie do aktualnych wymagań otoczenia. Z kolei funkcja ściemniania umożliwia dopasowanie natężenia światła do konkretnego działania. Wysoki poziom wytrzymałości, a także pełna mobilność urządzeń to gwarancja skuteczności i maksymalnej precyzji.

 

 

Akumulatory litowo-jonowe AEG idealnie współpracują z systemami oświetleniowymi marki, dzięki wykorzystaniu nowatorskiej technologii PROLITHIUM-ION. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu podczas wymagających zastosowań.

 

LAMPA BUDOWLANA LED BPL 18 to uniwersalny sprzęt, który idealnie sprawdzi się przy każdym, nawet najcięższym zadaniu.

BPL 18 podsiada hybrydowy system zasilania (akumulatorowe lub sieciowe), gwarantując pełną wszechstronność zastosowań i dopasowanie do zastanych warunków w miejscu pracy.  Składane panele i wiele możliwości zawieszenia lampy zapewniają wielokierunkowość i precyzję padania światła wprost na wyznaczone pole robocze. Wydajne panele LED z enkoderem inkrementalnym automatycznie dostosowują oświetlenie w warunkach wysokiej temperatury. Lampa posiada również funkcję zmiany natężenia światła w zależności od aktualnych potrzeb. Czas pracy BPL 18 to nawet 32 godziny przy najniższym ustawieniu jasności i zastosowaniu akumulatora 5,0 Ah.

 

 

LAMPA BUDOWLANA LED BFL 18X to kompaktowe rozwiązanie o wielkich możliwościach.

BFL 18X posiada szereg najważniejszych cech większego modelu lampy budowlanej BPL 18V. Wyróżnia się jednak zdejmowaną z podstawy głowicą, co gwarantuje jeszcze większą mobilność sprzętu i maksymalizację zastosowań. BFL 18X można zamontować na statywie AEG zapewniając precyzyjne dotarcie wiązki światła do najmniejszych i najtrudniej dostępnych miejsc.

 

 

LATARKA LED BTL 18, czyli najbardziej wydajne i poręczne źródło światła.

BTL18 posiada możliwość dostosowania koncentracji światła do danego zastosowania. Panele LED zastosowane w latarce automatycznie dopasowują oświetlenie w warunkach wysokiej temperatury. Urządzenie posiada głowicę, która pozwala na dowolne ustawienie i skierowanie światła w różnych kierunkach. Poręczna konstrukcja latarki z zaczepem do paska gwarantuje użytkownikowi mobilność i łatwość transportu. W wyposażeniu znajduje się dodatkowo adapter samochodowy 12 V.

 

 

LATARKA LED FL 18 – nowa, kompaktowa i lekka propozycja od AEG.

Latarka posiada wysokiej jakości diodę LED o jasności 135 lumenów. Ruchoma głowica obracana w zakresie do 180° umożliwia użytkownikowi skierowanie światła na żądany obszar roboczy. Pokryta gumą miękka rękojeść zwiększa komfort pracy. Z kolei zaczep umożliwiający przypięcie do paska maksymalizuje mobilność urządzenia.

 

 

LAMPA INSPEKCYJNA BFAL 18 to źródło światła o jasności 270 lumenów ukryte w kompaktowej konstrukcji obudowy.

Niewielkie rozmiary lampy zapewniają użytkownikowi najwyższą mobilność i uniwersalność zastosowań. Dwa tryby działania LED: skoncentrowany strumień światła lub światło rozproszone pozwalają na wykorzystanie BFAL 18 do wielu codziennych, wymagających różnego rodzaju oświetlenia zadań. Lampa posiada bardzo plastyczny uchwyt, możliwy do indywidualnego ułożenia i wygięcia pod każdym kątem, tak aby mieć pełną kontrolę nad kierunkiem padania światła. Z kolei elastyczna głowica wykonuje obrót w zakresie 360°, pozwalając na jeszcze lepsze dopasowanie strumienia światła do aktualnych wymagań, bez potrzeby przesuwania całego urządzenia.

 

Źródło: AEG

Authors

Related posts

Góra
English