Prezenty dla ogrodników i nie tylko

Święta coraz bliżej i jak co roku musimy zmierzyć się z problemem wyboru prezentów dla naszych najbliższych. Jeżeli poszukujesz prezentu dla osoby, która posiada w domu rośliny, ale brakuje jej czasu na ich pielęgnowanie lub jest wielkim miłośnikiem technologii i swojego ogrodu to GARDENA śpieszy na pomoc i przedstawia kilka oryginalnych pomysłów na prezenty dla ogrodników.

Narzędzi do pielęgnacji ogrodu jest mnóstwo. Trudno wybrać na prezent to, co naprawdę może się spodobać i przydać pasjonatowi roślin. Na szczęście nie każdy ma identyczne zainteresowania i pasje. Mało tego – nie każdy ogrodnik posiada ogród – czasem wystarczy mu balkon lub taras. Co więc wybrać?

 

Geek w ogrodzie

Znacie osobę, której pasją jest ogród, a jednocześnie jest miłośnikiem nowoczesnych technologii? Macie wrażenie, że mieszka ona gdzieś między światem wirtualnym, a swoim ogrodem? Trudno takiej osobie kupić dopasowany prezent, bo prawdziwy gadżeciarz sprawia wrażenie jakby miał już wszystko. Na szczęście i dla niego znajdzie się propozycja – GARDENA smart system. To połączenie nowoczesnej technologii i miłości do ogrodu. GARDENA smart system spaja rozwiązania związane z nawodnieniem, pielęgnacją trawnika i roślin, który użytkownik może kontrolować za pomocą swojego smartfonu. Dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania ogrodem, zamiast martwić się o podlewanie roślin i koszenie trawy możemy poświęcić ten cenny czas dla siebie i bliskich. Wszystkie produkty smart możecie znaleźć na stronie: www.gardena.com/pl/produkty/smart/smart/.

 

 

Dla podróżnika

Roślinom brakuje opieki, a gospodarza ciągle nie ma w domu? Na szczęście można połączyć podróżowanie z pielęgnacją roślin bez konieczności proszenia sąsiada czy przyjaciół o przysłowiowe „podlewanie kwiatków”. To wszystko dzięki automatycznej konewce GARDENA. To w pełni automatyczny system nawadniania kropelkowego dla maksymalnie 36 roślin doniczkowych. Ma pompę, która poprzez transformator z włącznikiem czasowym zostaje uruchomiona raz dziennie na 1 minutę i zasila rośliny wodą z pojemnika, w którym jest umieszczona. Poprzez sieć rozdzielników i węży nawadniających woda trafia tam, gdzie jest potrzebna. Zapewniamy, że każda osoba, której pasją są rośliny i podróżowanie, będzie z takiego prezentu bardzo zadowolona.

 

 

Mieszkaniec bloku

Niektórzy chcieliby mieć swój ogród, ale mieszkanie w bloku pozwala im tylko na zaaranżowanie małego balkonu. Na szczęście GARDENA wymyśliła, jak rozwiązać ten problem! To GARDENA NatureUp – ogród wertykalny, który możecie sprezentować wszystkim kochającym swoje rośliny balkonowe. To elastyczny system pozwalający w szybki, prosty i niewymagający wysiłku sposób przekształcić gołe ściany w atrakcyjną przestrzeń pełną kwiatów, ziół i warzyw. System łączników z doniczkami wykonanymi z odpornego tworzywa sztucznego jest modułowy i można go rozszerzać i łączyć bez użycia narzędzi. Doniczki można postawić na ziemi lub powiesić na ścianie. Od teraz można zamienić balkon w mały ogródek. Ponadto ogród wertykalny można połączyć z automatyczną konewką, dzięki czemu pionowy balkonowy ogród będzie nawadniany automatycznie!

 

 

Źródło: Gardena

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English