Firma NSK otwiera centra szkoleniowe i ogłasza nowy program kursów

 

Firma NSK ogłosiła nowy program szkoleniowy opracowany pod kątem pomocy użytkownikom łożysk w poznaniu sposobów zwiększania niezawodności maszyn i zyskowności procesów produkcyjnych poprzez poprawę swoich umiejętności i wiedzy w tym ważnym obszarze technologicznym. Jednocześnie NSK otworzyła dwa pierwsze dedykowane centra szkoleniowe prowadzące kursy stacjonarne, które mogą być także realizowane na miejscu u klienta, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Nowy program szkoleniowy obejmuje szeroką gamę dobrze sprawdzonych kursów, które koncentrują się na głównych potrzebach edukacyjnych osób zajmujących się specyfikowaniem, zastosowaniem i konserwacją łożysk.

Oferta NSK jest dodatkowo wspierana przez otwarcie dwóch dedykowanych oddziałów szkolących obecnych i potencjalnych klientów. Centra NSK w Guyancourt (Francja) i Tilburg (Holandia) oferują połączenie szkolenia teoretycznego i praktycznego w zakresie montażu i demontażu łożysk przy użyciu narzędzi konserwacyjnych NSK. Każdy oddział został wyposażony w najnowsze narzędzia AIP+ (Programu Wartości Dodanej) oraz specjalne stanowisko testowe do prezentacji najlepszych praktyk w zakresie procedur montażu i demontażu łożysk.

 

 

Przykład oferowanych kursów stanowi półdniowy program «Introduction to Bearings» zapewniający przegląd funkcji łożysk, dostępnych typów łożysk i używanej terminologii, jak również typowych zastosowań. Dostępny jest także półdniowy kurs «Advanced Bearing Technology», który skupia się na szczegółach konstrukcji i charakterystyce łożysk, włączając w to wpływ różnych opcji na wydajność produktów.

Sesje szkoleniowe NSK stanowią realną szansę dla wszystkich uczestników, aby polepszyć i uaktualnić swoją obecną wiedzę i praktyczne umiejętności dotyczące łożysk oraz zagadnień związanych z łożyskami. Instruktorzy firmy to inżynierowie ds. aplikacji, posiadający ogromne doświadczenie techniczne i zrozumienie specyficznych wymagań branżowych, co pozwala uczestnikom szkoleń w pełni wykorzystać swój potencjał.

Wszystkie szkolenia NSK mają na celu spełnienie indywidualnych wymagań informacyjnych pracowników technicznych i handlowych. Nowe kursy opierają się na ponad stuletnim doświadczeniu i wiedzy firmy w zakresie technologii łożysk, dzięki czemu w każdym przypadku cele nauczania są w pełni realizowane.

Authors

Related posts

Góra
English