M12 FUEL Subkompaktowy klucz udarowy ½˝ od Milwaukee

 

Subkompaktowy klucz udarowy FIWF12 od Milwaukee to niezastąpione rozwiązanie dla najbardziej wymagających profesjonalistów z branży automotive, które z powodzeniem zastępuje pneumatyczne i przewodowe klucze udarowe.

Klucz udarowy FIWF12 z serii urządzeń M12 FUEL łączy trzy podstawowe innowacje Milwaukee, takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM-ION oraz inteligentny system REDLINK PLUS. Brak ograniczenia ze strony zasilania zewnętrznego sprawia, że urządzenie jest proste w użyciu i bardzo funkcjonalne.

Dzięki kompaktowym rozmiarom klucz udarowy jest optymalnym rozwiązaniem dla mechaników, ponieważ został idealnie przystosowany do pracy w małych i trudno dostępnych przestrzeniach. Niewielki rozmiar sprzętu, który wynosi jedynie 124,5 mm długości sprawia, że dla M12 FIWF12 nie ma rzeczy niemożliwych!

Subkompaktowy klucz udarowy M12 FIWH12 jest dostosowany do współczesnych wymagań rynku, dzięki temu pozwala na efektywną i ekonomiczną pracę. Urządzenie zostało zaprojektowane w 4-stopniowym systemie DRIVE CONTROL, co umożliwia użytkownikowi zwiększenie zakresu  zastosowań dzięki zmianie ustawień prędkości oraz momentu obrotowego na 4 poziomach.  Maksymalny moment obrotowy wynosi aż 339 Nm. Urządzenie osiąga również wysoką prędkość bez obciążenia – 2700 (obr/min). Uchwyt ½˝ z pierścieniem zabezpieczającym zapewnia szybką i łatwą wymianę nasadek. Wbudowana elektronika monitoruje poszczególne ogniwa, aby zoptymalizować czas pracy narzędzia oraz zabezpiecza je przed przeciążeniem. Dodatkowo kontrola indywidualnych ogniw akumulatora zapewnia jego dłuższą żywotność oraz najwyższą wydajność. Kolejnym atutem jest wskaźnik poziomu naładowania baterii oraz lampka LED, która odpowiednio doświetlając pole robocze daje komfort użytkowania podczas pracy.

 

M12 przyszłością marki Milwaukee

Marka Milwaukee doskonale rozumie potrzeby fachowców i tworzy rozwiązania, które od lat towarzyszą profesjonalistom. M12 FUEL został zaprojektowany dla najbardziej wymagających specjalistów z branży automotive. Napędza, chroni i zasila urządzenia akumulatorowe, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

 

Źródło: Milwaukee

Authors

Related posts

Góra
English