Jesteś zainteresowany intralogistyką w zakładzie produkcyjnym? Zapraszamy już 21 listopada do Szczecina!

 

Intralogistyka ma znaczący wpływ na całościowe koszty produkcyjne i sprawną realizację celów. Im więcej znamy nowinek, skutecznych rozwiązań i technologii, tym nasze procesy mogą stać się wydajniejsze. Po najświeższą wiedzę z tego zakresu zapraszamy do Szczecina – 21 listopada odbędzie się tu bezpłatna Konferencja Techniczna „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”. Poprowadzą ją doświadczeni praktycy, którzy na co dzień zajmują się logistyką wewnątrzzakładową.

Tematyka szczecińskiej konferencji stanowić będzie doskonałą okazję do zapoznania się z nowościami technicznymi i produktami, które pojawiły się na rynku oraz z doświadczeniami firm, które usprawniały w ostatnim czasie procesy intralogistyczne i produkcyjne. W programie wydarzenia, oprócz kilkunastu prelekcji, ujęto także dwa specjalne warsztaty – pierwszy o optymalizacji przestrzeni magazynowej w sytuacji wzrostu zamówień bez generowania dodatkowej powierzchni i kosztów, a drugi – o praktycznej stronie robotyzacji logistyki wewnątrzmagazynowej.

 

Efektywna formuła

Podczas konferencji „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych” prelegentami i ekspertami będą osoby zajmujące się na co dzień intralogistyką, dzięki czemu rozmowy toczące się podczas wydarzenia i omówione rozwiązania mogą zostać przełożone na działania praktyczne. Sprzyja temu formuła Konferencji Technicznej łącząca cykl prelekcji z prezentacjami, warsztatami i stoiskami konsultacyjnymi.

 

W programie m.in.

  • Systemy pozycjonowania oraz identyfikacji w branży intralogistycznej
  • Jak skutecznie usprawnić procesy magazynowe? Składowanie, eliminacja pomyłek.
  • Roboty mobilnych do logistyki wewnątrz zakładowej
  • Tarcza ochronna- system detekcji osób, wózków widłowych oraz niebezpiecznych stref
  • Energooszczędne rozwiązania z zakresu napędów elektrycznych
  • Traceability w systemach produkcji
  • Decentralizacja instalacji i skróceniu czasu przestojów – diagnostyka i moduły bezpieczeństwa
  • Automatyczna identyfikacja towarów na linii produkcja – magazyn z wykorzystaniem systemu WMS
  • Kiedy transport wewnątrzzakładowy ma sens, a kiedy jest stratą?

 

Dwa praktyczne warsztaty (do wyboru):

WARSZTAT 1: Jak zwiększyć wydajność procesów magazynowych bez dodatkowych kosztów związanych z nową powierzchnią, mimo zakładanego wzrostu ilości zamówień

WARSZTAT 2: Roboty mobilne – konfiguracja, zarządzanie flotą robotów

 

ZAREJESTRUJ SIĘ
Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej, Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Klastra Metalowego Metalika.


Termin
: 21 listopada,  godz. 9:00-15:30

Miejsce: Hotel Dana, Aleja Wyzwolenia 50, Szczecin

Zasady udziału: dla pracowników zakładów produkcyjnych, magazynów, centrów dystrybucyjnych orazinnych obiektów użytku publicznegowydarzenie jest bezpłatne

 

Kontakt do Organizatora: rejestracja@axonmedia.pl

Authors

Related posts

Góra
English