Pilarka tarczowa Milwaukee do obróbki drewna i tworzyw sztucznych

 

Marka Milwaukee poszerzyła ofertę pił tarczowych o nowe urządzenie z platformy M18 FUEL. Bezszczotkowa pilarka FCS66 66 mm do profesjonalnych zastosowań zapewnia równie dużą moc i prędkość cięcia, jak sieciowe odpowiedniki dostępne na rynku, a przy tym jest niezwykle wytrzymała.

Nowa pilarka tarczowa Milwaukee to innowacyjne urządzenie z platformy M18 FUEL™, które idealnie sprawdzi się w profesjonalnych warsztatach stolarskich, dekarskich oraz do wszelkich zastosowań, gdzie wymagana jest maszynowa obróbka drewna i tworzyw sztucznych. Za sprawą bezszczotkowego silnika POWERSTATE najnowszej generacji, systemu REDLINK PLUS oraz innowacyjnego akumulatora litowo-jonowego elektronarzędzie gwarantuje najwyższą trwałość i niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach, z którymi na co dzień muszą mierzyć się fachowcy.

Marka Milwaukee wyposażyła nową pilarkę w bezszczotkowy silnik POWERSTATE, którego rozmiar stał się jeszcze bardziej kompaktowy, a moc całkowita wzrosła. Napęd posiada magnesy wyższej klasy i 175% więcej miedzi w porównaniu do poprzednich silników Milwaukee. Takie rozwiązanie gwarantuje maksymalne wykorzystanie mocy urządzenia i jeszcze bardziej efektywną pracę.

Kolejną innowacją Milwaukee jest nowy system elektroniczny REDLINK PLUS Intelligence. Czerpiąc najlepsze rozwiązania z dotychczasowej wersji został on przeprojektowany tak, aby usprawnić komunikację między narzędziem, silnikiem a akumulatorem. Dzięki temu wydajność maszyny znacząco wzrasta, co można zaobserwować szczególnie w warunkach dużego obciążenia.

 

 

Pilarka jest zasilana nowym akumulatorem REDLITHIUM-ION High Output 12.0 Ah z usprawnioną elektroniką, zapewniającą stałą wydajność pracy. Rozwiązanie to bardzo pozytywnie wpływa na produktywność maszyny – pilarka jest w stanie wykonać nawet do 750 cięć deski sosnowej o przekroju 90x45mm na jednym naładowaniu akumulatora. Wysoka wydajność ogniw wyróżnia się także krótszym czasem ładowania i wolniejszym rozładowywaniem, co bezpośrednio przekłada się na szybkość wykonywanych zadań oraz nie wymaga od użytkownika przerywania pracy. Konstrukcja obudowy nowej baterii została także dodatkowo wzmocniona, oferując tym samym najwyższy z możliwych standard trwałości i bezpieczeństwa.

Nowa pilarka tarczowa M18 FUEL z tarczą o średnicy 190 mm zapewnia głębokość cięcia do 66 mm oraz prędkość obrotową bez obciążenia na poziomie 5800 obr./min. Dla wygodniejszego i w pełni bezpiecznego użytkowania pilarka została wyposażona w wytrzymały metalowy haczyk, który podnosi komfort codziennej pracy z narzędziem. Dodatkowo magnezowa stopa zmniejsza wagę i zwiększa trwałość całej konstrukcji, co sprawia, że urządzenie jest w pełni mobilne i łatwe w transporcie. Dla lepszej widoczności oraz czystości miejsca pracy pilarka posiada również w lampę LED oraz adapter kompatybilny ze wszystkimi odkurzaczami Milwaukee.

 

M18 FCS66-121C

Pojemność akumulatora: (Ah) 12.0

Ilość akumulatorów w zestawie 1

Prędkość bez obciążenia (rpm) 5800

Maks. głębokość cięcia przy 90° (mm) 66

Maks. głębokość cięcia przy 45° (mm) 48

Średnica tarczy (mm) 190

Średnica otworu (mm) 30

Waga z akumulatorem (kg) 5,4

 

Źródło: Milwaukee

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English