Budowa nowej części zakładu TS PCB Techno-Service

 

 

Wiosną tego roku firma TS PCB Techno-Service rozpoczęła budowę nowej części naszego Zakładu przy ulicy Benzynowej w Gdańsku.

Na działce o powierzchni 1882 m² powstanie nowoczesna hala z segmentem biurowym o łącznej powierzchni zabudowy 727,44 m².

Z racji depresyjnego charakteru terenu, nowy budynek osadzony będzie na 215 palach o długości od 12 do 16,5 m. Przestrzeń produkcyjną znajdą w nim stanowiska obróbki mechanicznej, testowania, kontroli końcowej oraz wysyłek wraz z magazynem. Dodatkowo przeniesione tam zostanie Biuro Obsługi Klienta, Dział Zarządzania Jakością, Sekcja CAM, Sekcja Wsparcia CAM oraz Sekcja Logistyki. W obiekcie przewidziane są także biura kierownictwa oraz dwie nowoczesne sale konferencyjne.

– Nowy budynek jest istotnym elementem rozwoju zakładu – podkreśla Dyrektor TS PCB, Andrzej Wałachowski. – Dotychczasowa infrastruktura jest już niewystarczająca i nie pozwala na doskonalenie posiadanych technologii i wdrażanie nowych. Rozbudowa pozwoli na przeniesienie części gniazd produkcyjnych do nowych pomieszczeń. Umożliwi to poprawę warunków pracy i dalszy rozwój tych etapów produkcyjnych, natomiast powierzchnie zwolnione w starym budynku częściowo zostaną wykorzystane do modernizacji innych gniazd produkcyjnych, a częściowo będą przeznaczone do dalszego zagospodarowania. W ten sposób cyklicznie będziemy modernizowali posiadaną infrastrukturę i dostosowywali ją do nowych wyzwań technologicznych i organizacyjnych. Drugim, ważnym elementem rozbudowy zakładu jest jego organizacyjne scalenie, czyli przeniesienie Biura Obsługi Klienta i Sekcji Wsparcia CAM do zakładu produkcyjnego, co usprawni przepływ informacji i organizację pracy.

Zakończenie prac budowlanych hali oraz części biurowej zaplanowano na połowę 2019 roku. Wszelkie informacje związane z postępami prac będą na bieżąco publikowane na naszej stronie internetowej.

 

Źródło: TS PCB Techno-Service

Authors

Related posts

Góra
English