Elfa Distrelec zademonstruje innowacyjne narzędzia do konserwacji na Targach MAINTENANCE 2018

 

Na nadchodzących Targach MAINTENANCE firma Elfa Distrelec zajmująca się internetową dystrybucją produktów przedstawi swoją ofertę przeznaczoną dla specjalistów z obszaru utrzymania ruchu. Ta impreza to świetna okazja, by być na bieżąco z najnowszymi innowacjami i trendami w branży produktów i usług z zakresu konserwacji w Polsce.

Zespół Elfa Distrelec zaprezentuje najnowszy asortyment śrubokrętów elektrycznych Wiha speedE. Ta rodzina produktów obejmuje końcówki slimBit Wiha, adaptery easyTorque, akumulatory i ładowarki w wersji europejskiej. Elektryczne wspomaganie to idealne rozwiązanie dla inżynierów z i monterów, które zmniejsza obciążenie stawów, ścięgien i mięśni. Urządzenia są wyposażone w oświetlenie LED, które usprawnia pracę w słabo oświetlonych szafach przełącznikowych lub komorach silnika.

Na imprezie zostanie również zaprezentowany zestaw kluczy metrycznych Crescent X6 z grzechotką. Każdy klucz obsługuje cztery różne rozmiary mocowań. Można go używać z mocowaniami sześciokątnymi (w tym zaokrąglonymi), kwadratowymi, 12-stykowymi, E-Torx i wypustowymi. Stopniowana skrzynka, której czarne fosforanowane wykończenie jest odporne na korozję, zapewnia doskonały dostęp i przejrzysty układ narzędzi.

Odwiedzający stanowisko będą mogli porozmawiać ze specjalistami Elfa Distrelec oraz obejrzeć inne produkty z oferty narzędzi i komponentów RND, a także wyjątkowe zestawy firmy Fluke.

Peteris Sprogis, dyrektor ds. sprzedaży w regionie wschodnim Elfa Distrelec, oświadczył: – Przez ponad 45 lat Grupa Distrelec poszukiwała narzędzi stworzonych z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii przez wiodących i najbardziej innowacyjnych producentów na świecie. Możliwość zaprezentowania naszego dorobku i specjalistycznej wiedzy na targach MAINTENANCE jest więc dla nas niezwykle atrakcyjna. To jedna z najszybciej rozwijających się na rynku polskim imprez w tej branży, dlatego mamy nadzieję, że w ciągu tych dwóch dni uda nam się spotkać z jak największą liczbą odwiedzających.

 

Źródło: Elfa Distrelec

Authors

Related posts

Góra
English