Forum Swiss Precision na targach TOOLEX, 3 października 2018 r.

 

Drugiego dnia targów, w środę 3. października, odbędzie się Forum Swiss Precision. Wydarzenie organizowane jest przez Swiss Business Hub Polska z siedzibą w Ambasadzie Szwajcarii.

Uczestnicy forum będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi szwajcarskimi rozwiązaniami używanymi w procesie obróbki.

Firmy prezentujące się pod szyldem Swiss Precision to: Erowa, GF Machining Solutions, Gudel, Jenoptik oraz Oerlikon Balzers. W wydarzeniu weźmie udział również Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza.

Forum zakończy się przyjęciem, podczas którego uczestnicy będą mogli skosztować tradycyjnej potrawy Raclette przy lampce szwajcarskiego wina.

Szwajcaria od lat prowadzi w Globalnym Indeksie Innowacyjności, a rozwiązania opracowywane przez szwajcarskie firmy cechują się zaawansowaną technologią. Polska staje się coraz ważniejszym partnerem handlowym dla Szwajcarii, również w branży maszyn. W ciągu pierwszego półrocza bieżącego roku eksport kategorii Maszyny-Elektronika-Aparatura ze Szwajcarii do Polski wzrósł aż o ponad jedną trzecią.

Swiss Business Hub Polska, jako oficjalna część Ambasady Szwajcarii oraz przedstawicielstwo w Polsce Szwajcarskiej Organizacji ds. Promocji Eksportu i Inwestycji – Switzerland Global Enterprise (S-GE), odpowiada za wsparcie szwajcarskiego eksportu do Polski oraz promocję Szwajcarii jako lokalizacji inwestycyjnej. Do świadczonych przez nas usług należą: wsparcie lokalne, pozyskiwanie informacji rynkowych, doradztwo oraz networking dla firm szwajcarskich wchodzących na polskich rynek oraz polskich firm szukających pierwszych kontaktów w Szwajcarii.

Poniżej przekazujemy zaproszenie na Forum. Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 25. września (var.sbhpoland@eda.admin.ch).

 

Źródło: Expo Silesia

Forum Swiss Precision_Zaproszenie

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English