Urządzenia myjące TARRA na targach AMB w Stuttgarcie

 

Kolejny rok z rzędu polski producent urządzeń TARRA (urządzenia do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni), firma GT85 Polska (www.gt85.com.pl) będzie prezentowała swoje rozwiązania na imprezach targowych w Polsce i za granicą.

Na zbliżające się targi AMB w Stuttgarcie firma przygotowała urządzenie z flagowej serii Compact (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017) model 100.

Urządzenie TARRA Compact 100 dostępne będzie dla zwiedzających na stoisku nr E51 w hali nr 8. Stoisko będzie także okazją do poznania rozwiązań partnera GT85 na rynek niemiecki – firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia, a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków. Zalety urządzenia Compact 100 to przede wszystkim:

  • kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi,
  • możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej (Nowość 2018),
  • dwa pojemne zbiorniki na ciecz – rzadsza wymiana kąpieli płuczącej,
  • rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali,
  • system odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących,
  • możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232,
  • zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED – łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali – organizowane w Stuttgarcie w dniach od 18. do 22.09.2018, oferują rozwiązania techniczne i technologie umożliwiające nowoczesną produkcję. Na 120 000 m2 powierzchni wystawienniczej blisko 1500 wystawców – w tym wielu liderów rynku światowego i technologii – zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, aktualne produkty i trendy branżowe. Tym samym AMB utrzymuje swoją czołową pozycję wśród targów dedykowanych tej branży i znajduje się w pierwszej piątce na świecie.

 

Źródło: GT85

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English