Wybór właściwej suwnicy: Crane Advisor bardzo ułatwia poszukiwania

 

Konecranes prezentuje polską wersję nowego narzędzia doradczego Crane Advisor, a jednocześnie udostępnia swój sklep Konecranes STORE w kolejnych krajach.

Narzędzie Crane Advisor to wygodny sposób na wyszukanie właściwej suwnicy Konecranes. Jest to narzędzie działające w przeglądarce internetowej, które wskazuje odpowiedni system dźwigowy w czterech prostych krokach. Firma Konecranes, światowy lider w branży suwnic i sprzętu podnoszącego, udostępniła angielską wersję narzędzia Crane Advisor na całym świecie we wrześniu 2017 r. Premiera wersji polskiej miała miejsce w Polsce w marcu 2018. Od tego czasu wciąż opracowywane są kolejne wersje językowe. Równolegle udostępniono w kolejnych krajach sklep Konecranes STORE, w którym można znaleźć ponad 100 000 produktów — od silników elektrycznych i prowadnic liny po kompletne urządzenia podnoszące.

Nasze narzędzie Crane Advisor w czterech prostych krokach identyfikuje odpowiedni system dźwigowy na podstawie branży, maksymalnego wymaganego udźwigu, wymaganej rozpiętości i klasy obciążenia — wyjaśnia Grzegorz Kozak, Service District Manager Konecranes w Polsce. Firma Konecranes udostępniła polską wersję narzędzia w marcu tego roku, pod adresem craneadvisor.konecranes.com/pl .

 

 Właściwy system dźwigowy do każdego zastosowania

Intuicyjny interfejs użytkownika narzędzia Crane Advisor działa równie sprawnie na każdym urządzeniu — smartfonie, tablecie lub komputerze. „W ciągu kilku miesięcy z naszego narzędzia skorzystało już ponad 4000 odwiedzających. Również w Polsce spodziewamy się dużego zainteresowania” — mówi Grzegorz Kozak. „Dążymy też do ciągłego zwiększania liczby wersji językowych. Na przykład obecnie planujemy wersję hiszpańską. Wkrótce dołączą kolejne języki”.

 

Narzędzie Crane Advisor jest obecnie dostępne w następujących językach:

  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki
  • Chiński
  • Francuski
  • Rosyjski
  • Czeski
  • Grecki
  • Wkrótce pojawią się kolejne wersje językowe.

100 000 produktów z pełnej oferty Konecranes

W sklepie Konecranes STORE na stronie store.konecranes.com użytkownicy systemów dźwigowych wszelkich typów i rozmiarów w 34 krajach mają całodobowy dostęp do ponad 100 000 produktów z oferty Konecranes — od prowadnic liny i silników elektrycznych po sprzęt do podnoszenia. Podobnie jak narzędzie Crane Advisor, również sklep Konecranes STORE jest dostępny na wszystkich typach urządzeń. Czytelne ilustracje produktów i zrozumiałe kategorie ułatwiają wybieranie właściwych produktów z bogatego asortymentu. Szczególnie wygodna jest funkcja zapamiętywania historii zakupów, która bardzo usprawnia składanie zamówień cyklicznych. Instrukcja korzystania ze sklepu jest dostępna w kilku wersjach językowych. – Nieustannie ulepszamy sklep Konecranes STORE — na przykład teraz pracujemy nad wprowadzeniem płatności kartą dla klientów europejskich — mówi Grzegorz Kozak.

 

Źródło: Konecranes

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English