Pierwszy klucz udarowy z podwójnym uchwytem na bity

 

Bosch jako pierwszy producent elektronarzędzi wprowadził na rynek klucz udarowy z podwójnym uchwytem na bity: sześciokątne i nasadki ½ cala. Z nowym modelem GDX 180-LI Professional przykręcanie, wkręcanie i wiercenie można wykonać jednym narzędziem, a więc znacznie szybciej.

Nowy model GDX 180-LI Professional to wytrzymały, akumulatorowy klucz udarowy, z którym można znacznie szybciej wykonać prace związane z przykręceniami, wkręcaniem i wierceniem. W narzędziu zastosowano podwójny uchwyt: na bity sześciokątne i nasadki ½ cala. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które umożliwia szybszą i bardziej komfortową pracę bez konieczności używania adapterów.

 

 

Pracę ułatwiają także wysoki moment obrotowy (180 Nm) i prędkość do 2800 obrotów na minutę oraz mocny udar narzędzia. Dzięki nowemu, ergonomicznemu uchwytowi klucz wygodnie leży w ręce, a dodatkowe elementy takie jak światło LED i uchyt na pas sprawiają, że praca nowym kuczem Bosch jest jeszcze bardziej wygodna. Wytrzymały design z solidną przekładnią, silnik z otwartą ramą i zabezpieczenie ogniwa akumulatora gwarantują natomiast długą żywotność Bosch GDX 180-LI Professional.

Narzędzie jest częścią programu Flexible Power System, który pozwala na wykorzystanie tego samego akumulatora do wszystkich narzędzi w danej klasie napięcia. GDX 180-LI Professional jest więc kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami Li-Ion 18 V Bosch Professional.

 

Prędkość obrotowa bez obciążenia
0-2.800 min-1
Ciężar bez akumulatora
3,6 kg
Maks. moment obrotowy
180 Nm
Liczba udarów
0–3600 udary/min
Uchwyt stanowiskowy
Wewnętrzny sześciokątny 1/4″
i zewnętrzny czworokątny 1/2″
Ø wkrętów
M 6 – M 16

 

Źródło: Bosch

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English