Inteligentne gniazdko TurboEgg

 

Inteligentne gniazdko to produkt, dzięki któremu można zarządzać urządzeniami i oszczędzać energię elektryczną Można włączać i wyłączać podłączone urządzenia, a także sprawdzić poziom napięcia, temperaturę oraz czas ich pracy w każdej chwili. Można to robić po zainstalowaniu aplikacji TurboEgg na smartfonie lub tablecie, będąc w domu lub będąc poza domem za pośrednictwem panelu dostępnego z dowolnego miejsca na świecie.

Smart Socket wystarczy podłączyć do sieci zasilającej. Kolejnym krokiem jest włączenie funkcji Bluetooth w telefonie, dzięki czemu urządzenie zostanie wykryte i pojawi się na ekranie. Od teraz można włączać/wyłączać to urządzenie, a także wykorzystywać pozostałe dostępne funkcje.

Komunikacja lokalna jest możliwa dzięki bezpośredniemu połączeniu smartfona z Smart Socket przez Bluetooth. Smart Socket jest obsługiwany przez smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android 4.3 lub nowszym oraz iOS 7.0 lub nowszym.

 

 

Komunikacja z dowolnego miejsca na świecie przez Internet jest możliwa dzięki panelowi użytkownika www. W tym celu wystarczy stare, nieużywane urządzenie mobilne działające w oparciu o system Android 4.3 (lub nowszy) lub iOS 7.0 (lub nowszy) z aplikacją pozostawione w domu połączone z Smart Socket przez Bluetooth.

Urządzenie kosztuje 229 zł.

 

www.pewex.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English