Luxon LED członkiem Pol-Lighting

 

Luxon LED został członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting, który reprezentuje 80 proc. polskiego rynku źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Łącznie członkowie Pol-lighting zatrudniają w Polsce ponad 8000 osób, co stanowi 70% ogółu zatrudnionych w przemyśle oświetleniowym. Głównym celem związku jest działanie na rzecz podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego w ramach europejskiej strategii zrównoważonego rozwoju.

Luxon LED jest najmłodszą spółką w tym elitarnym gronie oraz jedyną, która wyrosła tylko dzięki rozwojowi technologii LED. Właściciele spółki i jednocześnie członkowie zarządu Krzysztof Ostrowski, Marek Ostrowski i Maciej Szott z ekscytacją komentują to wydarzenie: – Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni za zaufanie pozostałym 11 członkom związku. Będziemy aktywnie dbali o rozwój branży u boku bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Dyrektor Generalny Pol-Lighting Michał Waloch skomentował to wydarzenie w następujących słowach: – Pol-Lighting jest Związkiem kierującym się zasadami wolnej konkurencji, wprowadzającym na rynek produkty spełniające wymagania określone prawem, tworzy unikalny organizm wspierający członków hołdujących wysokiej jakości i niezawodności produktów. W pracy wykorzystujemy wiedzę ekspertów z różnych zakładów i ośrodków akademickich. Tymi zasadami w naszej ocenie kierują się zarządzający przedsiębiorstwem Luxon LED, tworząc nowoczesne przedsiębiorstwo, których produkty oparte są o komponenty uznanych producentów, wprowadzając na rynek produkty wysokiej jakości. Mamy nadzieje że członkostwem w Związku Luxon LED będzie konkurował z największymi graczami na rynku i podnosił wiedzę na temat produktów oświetleniowych wzmacniając tym samym pozycję rynkową. Witamy ich serdecznie i życzymy wielu sukcesów.

 

Źródło: Luxon LED

Authors

Related posts

Góra
English