Marka Ryobi rusza z nową platformą MyRyobi do testowania elektronarzędzi

Od lat Ryobi jest marką wybieraną przez pasjonatów majsterkowania, amatorów DIY oraz hobbystów. Z myślą o swoich użytkownikach marka stworzyła platformę MyRyobi, która skupia majsterkowiczów i daje możliwość bezpłatnego testowania elektronarzędzi przeznaczonych do pracy w domu i w ogrodzie.

 

 

Marka Ryobi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i tworzy nowy projekt, w ramach którego użytkownicy będą mieli szansę bezpłatnie przetestować narzędzia bezprzewodowe z serii ONE+. Platforma MyRyobi została uruchomiona w połowie lipca 2018 roku, startując z rekrutacją do pierwszej kampanii z wiertarko-wkrętarką udarową 18 V R18PD3-213G w roli głównej.

Oprócz testowania innowacyjnego sprzętu marki, projekt MyRyobi ma również pełnić funkcję platformy komunikacyjnej dla użytkowników elektrosprzętu. Będzie to miejsce wymiany doświadczeń między majsterkowiczami,  a ich opinie o produktach pozwolą marce na uzyskanie rzetelnych informacji o oferowanym asortymencie.

W kolejnych miesiącach na platformie będą pojawiać się informacje o nadchodzących kampaniach i nowych produktach do testowania, akcjach specjalnych oraz promocjach u dystrybutorów. Amatorzy DIY znajdą tam również moc inspiracji do tworzenia samodzielnych projektów w domowym warsztacie.

Testuj elektronarzędzia Ryobi i czerp radość z majsterkowania. Zarejestruj się i sprawdź najnowsze produkty marki Ryobi®!

https://myryobi.pl

Ciesz się najbardziej profesjonalnymi i jednocześnie niezwykle ekonomicznymi rozwiązaniami w swoich czterech kątach.

 

Źródło: Ryobi

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English