Praca tak łatwa, jak pisanie długopisem

 

Dremel Stylo+ waży jedynie 150 g i jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym narzędziem wysokoobrotowym tej marki. Dzięki niewielkim rozmiarom, idealnie mieści się w dłoni – niczym długopis. Stylo + pozwala majsterkowiczom i profesjonalistom pracować z wyjątkową dokładnością:  nie męczą oni ręki nawet podczas wielogodzinnych projektów. Z nowym narzędziem Dremel mogą bardzo precyzyjnie grawerować, rzeźbić, szlifować i polerować nawet w trudno dostępnych miejscach, utrzymując każdy element projektu w zasięgu wzroku.

Twórcom, którzy często wykonują podobne do siebie projekty, Dremel Stylo+ oferuje dodatkową funkcję. Oddzielny przełącznik pozwala na zachowanie w pamięci narzędzia prędkości, jaka była stosowana podczas ostatniego użytkowania. Kolejną zaletą Dremel Stylo+ jest jego cicha praca.

 

Wielofunkcyjne narzędzie z uniwersalnym uchwytem i regulacją prędkości
Dremel Stylo+ z bogatą ofertą akcesoriów został zaprojektowany jako wszechstronne narzędzie ułatwiające pracę nawet przy wymagających projektach. Dzięki niemu stworzysz i wypolerujesz biżuterię, wykonasz spersonalizowane drewniane podkładki i skórzane etykiety oraz domowe dekoracje rzeźbione w drewnie. Możesz zrealizować jeszcze więcej kreatywnych projektów, szybko i łatwo wprowadzając swoje pomysły w życie. Uniwersalny uchwyt Dremel Stylo+ pozwala na podłączenie akcesoriów różnych rodzajów i rozmiarów i znacznie ułatwia ich wymianę. Możesz w nim też regulować prędkość, w zależności od własnych potrzeb i materiału, w którym pracujesz, w zakresie od 5000 do 22 000 obrotów/min.

 

Źródło: Bosch

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English