Luxon LED buduje swoją fabrykę marzeń

 

Polska firma produkująca oświetlenie LED buduje swoją nową siedzibę w Krępicach, gmina Miękinia, zaledwie 17 kilometrów od centrum stolicy Dolnego Śląska. Jest to przełomowy moment dla wrocławskiej firmy prowadzonej przez trzech młodych przedsiębiorców. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, przez co historycznie, musiała średnio co 9 miesięcy, powiększać swoje zaplecze biurowe i produkcyjne o kolejne metry kwadratowe.

Budowa nowej siedziby o łącznej powierzchni 3’436 mkw zapewni odpowiednią przestrzeń dla pracowników oraz pozwoli na wdrożenie wielu usprawnień na linii produkcyjnej, na czym zyskają Klienci. Obiekt będzie miał dedykowane laboratorium oraz produkcję wykonaną w standardzie EPA (Electrostatic Protected Area).

Spółka ma na celu wzrost z 22 mln zł przychodu w 2017 do ponad 90 mln zł przychodu w 2022 roku, dlatego, żeby nadążyć z zamówieniami, chce zakończyć przeprowadzkę do nowej siedziby jeszcze w tym roku. Dla właścicieli firmy budowa nowej siedziby jest spełnieniem wieloletnich marzeń.

Zarząd firmy Krzysztof Ostrowski, Marek Ostrowski i Maciej Szott wbijają łopatę pod nową budowę: https://www.youtube.com/watch?v=bcP7C3N3QkQ  

Luxon LED to wrocławska firma produkująca oświetlenie LED dla przemysłu i oświetlenie uliczne. Spółka w styczniu tego roku obchodziła 10 lecie. W 2008 roku została założona przez 3 studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy do dzisiaj wspólnie rozwijają firmę.

 

Źródło: Luxon LED

Authors

Related posts

Góra
English