FactoryTalk TeamONE

 

Aplikacja FactoryTalk TeamONE to inteligentny węzeł. Zamiast działać jako klient łączący się z serwerem, moduły aplikacji na urządzeniach komunikują się bezpośrednio z urządzeniami w sieci, aby prowadzić podgląd danych w czasie rzeczywistym.
Aplikacja zwiększa wydajność zespołu dzięki oferowanym możliwościom współpracy i dzielenia się wiedzą, podglądu diagnostyki produkcji w czasie rzeczywistym, ingerencji w alarmy maszyn i rozwiązywania problemów dotyczących urządzeń. Zespoły korzystające z aplikacji FactoryTalk TeamONE były w stanie ograniczyć średni czas naprawy (ang. mean time to repair – MTTR).
Niemal natychmiastowy dostęp do danych dotyczących zdarzenia i urządzenia pozwala inżynierom, informatykom i pracownikom na hali fabrycznej pracować jako zespół w celu szybkiego rozwiązania problemów. Na swoich smartfonach pracownicy mogą wybierać różnorodne moduły aplikacji FactoryTalk TeamONE, pozwalające na wyświetlanie informacji wprost na danym urządzeniu, np. na napędzie PowerFlex, lub przeglądanie wysokiej jakości informacji o stanie dowolnego urządzenia EtherNet/IP.

 

www.play.google.com

Authors

Related posts

Góra
English