Tanie, kolorowe A3

 

W wielu przypadkach wydruki w formacie A4 są zbyt małe. Dotyczyć to może wszelkiego rodzaju pracowni budowlanych i architektonicznych, projektantów lub konstruktorów. Także w przeciętnym biurze często wykorzystuje się różnego rodzaju zestawienia (np. w Excelu), które są bardziej czytelne, jeśli są wydrukowane w większym formacie. Łatwiejsze jest także automatyczne adresowanie kopert C4 (a więc przeznaczonych do wysyłki dokumentów w A4). Warto zatem zainteresować się urządzeniami, które drukują w formacie A3, gdyż niewiele większym kosztem zyskujemy znacznie bardziej uniwersalną drukarkę.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne HP A3 oferują wysoką jakość wydruków – także kolorowych – w formacie A3 przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa danych.

Urządzenia wielofunkcyjne serii HP LaserJet M436 wyposażono w funkcję zarządzania papierem. Za pomocą LaserJet M436 można skanować dokumenty z jednoczesną korektą obrazu wykonywaną przy użyciu wygodnego, dużego kolorowego wyświetlacza. Dzięki opcjonalnemu automatycznemu podajnikowi dokumentów z funkcją odwracania na 100 arkuszy możliwa jest dwustronna obsługa dokumentów. Drukowanie odbywa się z szybkością do 23 str./min. Urządzenie przeznaczone jest do drukowania do 50 tys. stron miesięcznie, choć producent zaleca druk do 5 tys. stron. Zaletą jest stosunkowo niewielki koszt – zarówno zakupu jak i eksploatacji tych drukarek.

Najwyższą wydajność oraz bezpieczeństwo gwarantują laserowe urządzenia wielofunkcyjne serii LaserJet Enterprise, takie jak E778xx (drukujące w kolorze) oraz E725xx (monochromatyczne). Mogą one drukować nawet do 300 tys. stron miesięcznie. Prędkość druku wynosi do 35 str./min. (w zależności od modelu) Za pomocą HP Sure Start drukarka regularnie sprawdza swój kod roboczy i samodzielnie naprawia się po próbach włamań, natomiast dane przechowywane są na szyfrowanym dysku twardym. Urządzenie stale monitoruje swój stan w celu wykrywania i powstrzymywania ataków, a następnie automatycznego ponownego uruchamiania z wykrywaniem włamań.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide Pro P77740 umożliwia bardzo szybkie drukowanie dokumentów w wysokiej jakości o formacie A3 – nawet do 60 str./min. Cena wydruków jest niewielka. Urządzenie wyposażono w unikatowe zabezpieczenia dynamiczne gwarantujące ochronę przed cyberatakami oraz przejęciem danych przez osoby nieuprawnione. Istnieje również możliwość wywoływania zadań za pomocą PIN. HP PageWide Pro P77740 jest urządzeniem predestynowanym do szybkiego druku. Technologia PageWide umożliwia wydruk praktycznie bez marginesów. Osiągnięto bardzo wysoką rozdzielczość – na każdy cal przypada 1200 dysz – dwukrotnie więcej niż w rozwiązaniach innych firm.

Warto zatem zainteresować się urządzeniami obsługującymi format A3, zwłaszcza jeśli wyposaży się je w funkcjonalne dodatki: finiszery (moduły wykańczające), dziurkacze, zszywacze, podajniki do różnych formatów papieru, automatyczne bindownice, itp. W rozbudowanej konfiguracji urządzenia te staną się niezastąpionym wyposażeniem biura w firmie.

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English