TOUR DE MAGASINS

Zapraszamy Dyrektorów i Kierowników Magazynów, Centrów Dystrybucyjnych i Logistycznych do wizyty w nowocześnie zarządzanych: CD IKEA w Jarostach oraz CD AlmaAlpinex w Piekoszowie.

 

 

Podczas  3 dni spotkania TOUR de MAGASINS, które odbędzie się w dniach 18–19–20 września br.  odwiedzimy 2 CENTRA DYSTRYBUCYJNE wiodących firm, które bardzo wysoko cenią nowoczesne rozwiązania, ciągle doskonalą procesy aby sprostać zmieniającym się wymogom rynku ale także aktualnej sytuacji gospodarczej. Jeden dzień przeznaczony zostanie na prelekcje merytoryczne praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z ostatnich kilku lat.

Do współpracy zaproszono dwa obiekty o zróżnicowanych wymaganiach odnośnie przechowywanych wyrobów:

  • CD IKEA w Jarostach – jeden z największych centrów dystrybucyjnych firmy na całym świecie, który odpowiada za dostawę mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz IKEA do sklepów w dziesięciu krajach europejskich: Polski, Czech, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii, na Węgrzech , Litwie oraz Łotwie. Tutaj również są kompletowane, pakowane i wysyłane zamówienia klientów detalicznych
  • CD Alma Alpinex w Piekoszowie – dostarcza produkty 350 dostawców regionalnych, polskich oraz zagranicznych. Oferta składa się z 5059 indeksów asortymentowych – FMCG wody mineralne, napoje, piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, artykuły spożywcze, kawy, herbaty, słodycze, nabiał, tłuszcze, oraz pełna oferta warzyw oraz owoców.

To dwa odmienne Centra Dystrybucji – jedno skupiające się na wyrobach szybkorotujących, o krótkiej przydatności do spożycia (zobaczymy też chłodnie), drugie –także niezwykle sprawnie działające oparte o wyroby, które Państwo znają, o dużej różnorodności asortymentowej i gabarytowej.

Zapraszamy do udziału. Więcej informacji na stronie: http://movida.com.pl/wydarzenia/tour-de-magasins-wrzesien-2018

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!

Authors

Related posts

Góra
English