UST-M wdraża system proALPHA ERP

Zdjęcie: UST-M

 

Eksport do 30 krajów, własne laboratorium, park maszynowy, magazyny wysokiego składowania, 100 pracowników, do tego zamówienia seryjne i indywidualne – z takimi wyzwaniami musi zmierzyć się system ERP w spółce produkcyjnej UST-M Sp. z o.o. Firma ogłosiła zwycięzcę przetargu na wdrożenie i utrzymanie systemu – została nią proALPHA Polska Sp. z o.o.

W marcu 2018 w trybie przetargu spółka UST-M wybrała najkorzystniejszą propozycję, którą była oferta proALPHA spełniająca wszystkie zakładane kryteria oceny.

Wdrożenie systemu ERP proALPHA w firmie UST-M rozpoczęło się 1 kwietnia 2018 roku. Zgodnie z planem, pierwsze zostaną uruchomione podstawowe moduły systemu: Zakupy, Sprzedaż, Gospodarka materiałowa, proBEDA, APS, DMS oraz moduły finansowe: Finanse i księgowość, Środki trwałe i Rachunek kosztów. Następnie firma uruchomi moduł B2B umożliwiający płynną wymianę informacji między partnerami biznesowymi.

System ERP jest istotnym elementem cyfrowego rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych. Wpisuje się w ideę Przemysłu 4.0 zakładającego zwiększenie wydajności wytwarzania i wprowadzania możliwości elastycznych zmian asortymentu. Jest to do osiągnięcia dzięki nowoczesnej technologii oraz uporządkowaniu systemu pracy i produkcji. Wdrożenie systemu ERP w spółce UST-M ma ogromne znaczenie dla organizacji pracy i budowania przewagi konkurencyjnej.

 

O UST-M:
UST-M Sp. z o.o. to wiodący polski producent filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania i instalacji sanitarnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, produkty firmy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa i jakości, a także innowacyjnych rozwiązań służących zdrowiu i komfortowi użytkowników. Przedsiębiorstwo zatrudnia niemal 100 osób, posiada własne laboratorium, dział badań i rozwoju oraz zakład i magazyn wysokiego składowania zlokalizowane w Tomaszowie Mazowieckim. Oferuje kompleksowe wsparcie serwisowe oraz Pomocną Linię dla Klientów i instalatorów. Eksportuje do 30 krajów na całym świecie. Laureat wielu rankingów i konkursów, ostatnio zdobywca prestiżowego tytułu „Innowacje 2018”.

 

O proALPHA:
proALPHA  jest producentem systemu klasy ERP należącym do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku. Oferta firmy zawiera oprogramowanie ERP dla sektora produkcji oraz wspiera firmy poprzez szeroki zakres usług biznesowych takich jak consulting, szkolenia i support. Z oprogramowania na całym świecie korzysta 1800 klientów, w tym ponad 100 w Polsce. System umożliwia całościowe zarządzanie przedsiębiorstwem oraz optymalizację procesów i działań. Firma aktywnie angażuje się w liczne inicjatywy w obszarze badań naukowych, zapewniając sobie i swoim klientom przewagę na rynku.

Strona internetowa: www.proalpha.pl

 

Źródło: proALPHA

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English