Automation University

Rockwell Automation zaprasza ekspertów różnych branż przemysłu na konferencję Automation University, 6–7 czerwca 2018 w Jachrance

 

 

Po raz kolejny specjaliści z wielu branż przemysłu spotkają się w Polsce by dyskutować o wpływie inteligentnej produkcji, Przemysłu 4.0 oraz idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa na sektor automatyki i zwiększenie opłacalności przedsiębiorstw.

 

Rockwell Automation ogłosił, że dwudniowa konferencja Automation University Special odbędzie się w Jachrance, w hotelu Windsor w dn. 6–7 czerwca 2018 r. Tematem tegorocznego wydarzenia jest “Smart Manufacturing w dobie 4. rewolucji przemysłowej”. Prelegenci i goście poruszą także wiele innych tematów, w tym te dotyczące cyberbezpieczeństwa w przemyśle, możliwości oraz zastosowań Zintegrowanej Architektury czy połączenia technologii informatycznych z warstwą operacyjną przedsiębiorstw.

Automation University to wydarzenie stworzone z myślą o inżynierach, specjalistach IT, menadżerach oraz kadrze zarządzającej, na które składa się szereg prezentacji, demonstracji i warsztatów praktycznych, prowadzonych przez ekspertów Rockwell Automation oraz członków programu partnerskiego PartnerNetwork. Uczestnicy mają też możliwość spotkania się ze specjalistami z różnych branż przemysłu, a także odwiedzić część wystawienniczą konferencji, gdzie prezentowane będą najnowocześniejsze produkty i rozwiązania automatyki przemysłowej.

Firmy, które chcą wyprzedzić konkurencję, muszą stale przyglądać się innowacjom i ulepszeniom oraz optymalizować procesy zarządzania produkcją. Automation University to wyjątkowa okazja dla naszych gości, ekspertów branżowych, partnerów i mediów, aby przyjrzeć się idei Zintegrowanego Przedsiębiorstwa, a także wymienić się doświadczeniami, jak osiągnąć wymierne korzyści biznesowe, dzięki wprowadzeniu jej w życie – powiedziała Joanna Orłowska, Marketing Communication Specialist Poland w Rockwell Automation. – Automation University to przede wszystkim forum wymiany idei połączone ze szkoleniami i praktycznymi sesjami, podczas których wspólnie omawiamy wyzwania, napotykane przez naszych gości każdego dnia.

 

Uczestnicy polskiej edycji Automation University Special będą mogli:

  • Skorzystać z ponad 30 dostępnych warsztatów, demonstracji i prezentacji
  • Zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, trendami i technologiami automatyki i przemysłu
  • Zobaczyć, jakie korzyści niesie zintegrowane przedsiębiorstwo i w jaki sposób Rockwell Automation implementuje Przemysł 4.0
  • Poznać możliwe drogi rozwoju dla swojego przedsiębiorstwa i przetestować najnowsze produkty
  • Spotkać się nie tylko z ekspertami branży z Rockwell Automation ale także z Partnerami: Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, Ocean Data System, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman i Posital Fraba.

 

Szczegółowy program konferencji dostępny jest do pobrania ze strony Rockwell Automation.

Udział w konferencji Automation University jest bezpłatny, po rejestracji na stronie Automation University.

 

Źródło: Rockwell Automation

Authors

Related posts

Góra
English