Zbliża się ostateczny termin zgłaszania nominacji do szóstego dorocznego konkursu CEE Manufacturing Excellence and Logistics Awards

 

Termin zgłaszania nominacji do szóstego dorocznego konkursu CEE Manufacturing Excellence and Logistics Awards, który odbędzie się 21 czerwca 2018 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie, dobiega końca. Ostatnim dniem zgłaszania nominacji jest 17 maja.

To sztandarowe wydarzenie regionu dla branży produkcyjnej, logistycznej i pokrewnej. W oczekiwanej uroczystości wezmą udział najlepsi producenci w regionie, operatorzy logistyczni i liderzy biznesu.

Około 100 dyrektorów wykonawczych i 300 liderów branży będzie uczestniczyć w konferencji i gali, a nagrody zostaną przyznawane wiodącym producentom, operatorom logistycznym i dostawcom.

CEE Manufacturing Excellence & Logistics Awards wspiera i uznaje sukcesy w produkcji i logistyce we wszystkich sektorach przemysłu. Obecnie jest powszechnie uznawane za najbardziej prestiżowe wydarzenie promujące region w międzynarodowych sektorach produkcji i logistyki.

Wybrane firmy będą rywalizować o osiągnięcia biznesowe w zakresie produkcji i logistyki w 2017 roku, w tym producentów, dostawców, operatorów logistycznych, firm deweloperskich, profesjonalistów z branży i doskonałości w zakresie przywództwa.

 

Kategorie i kryteria nagród

W szóstej edycji zostanie omówione pięć najważniejszych kategorii w produkcji: Innowacje w produkcji, Doskonałość w zarządzaniu produkcją, Technologie informacyjne w zakresie produkcji, Zrównoważony rozwój i środowisko oraz Biznes i nauka.

 

Kategoria Dostawców i Profesjonalnych dostawców usług

Nagrody te są wyrazem uznania dla doskonałości w zakresie usług doradczych i outsourcingowych, innowacyjnych produktów i systemów informatycznych dostarczanych firmom produkcyjnym.

 

Nagroda główna dla Dyrektora Generalnego Roku.

Ta nagroda wyróżnia najlepszą firmę produkcyjną w regionie CEE. Ta nagroda potwierdza wyjątkowe osiągnięcia firmy, które doprowadziły do ​​jej dobrobytu pod każdym względem, a tym samym znacznie zwiększyły ich konkurencyjność.

 

Poznaj Jury http://www.manufacturingawards.eu/#index-jury

 

Nagrody są oceniane przez niezależny elitarny zespół profesjonalistów z wiodących firm z branży produkcyjnej i międzynarodowych partnerów branżowych. Jury będzie debatować w celu wyłonienia zwycięzców nagród przyznanych firmom z listy. W celu zapewnienia maksymalnej obiektywności i przejrzystości ostatecznych wyników, procedura oceny jest nadzorowana przez EY – jedną z wiodących na świecie profesjonalnych organizacji audytowych.

 

The Manufacturing Strategy Summit

Rozdanie nagród jest także okazją do debaty na temat kluczowych czynników napędzających sektory produkcji i logistyki. W dniu 21 czerwca 2018 r. eksperci regionalni, międzynarodowi i liderzy biznesu zbadają argumenty biznesowe dotyczące możliwości inwestycyjnych związanych z produkcją. To forum wysokiego szczebla będzie zawierało prezentacje liderów, debaty panelowe, grupy dyskusyjne oraz warsztaty dotyczące regionalnego i globalnego biznesu produkcyjnego. Szczyt będzie także idealną okazją do zbudowania rozległej sieci kontaktów pomiędzy czołowymi liderami, innowatorami i przedsiębiorcami z branży produkcyjnej.

Oprócz możliwości spotkania się i nawiązania współpracy z wiodącymi graczami na rynku, będzie to okazja do szczegółowej analizy trendów inwestycyjnych w branży produkcyjnej w Polsce, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, Ukrainie i krajach bałtyckich. Harmonogram obejmuje poranną i popołudniową przerwę na kawę i lunch.

Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń EuropaProperty, szósty doroczny konkurs CEE Manufacturing Excellence & Logistics Awards and Strategy Summit będzie szczycił się niezrównanym formatem, który wyróżnia się atmosferą sprzyjającą nawiązaniu kontaktów z wiodącymi graczami na rynku.

 

Źródło: EuropaProperty.com

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English