Wokół idei 4.0 czyli mariaż przemysłu, biznesu i nauki

 

Nowoczesne rozwiązania, spotkania ze specjalistami działającymi w obszarze nowych technologii oraz konferencje i debaty – to tylko niektóre atrakcje czekające na zwiedzających targi ITM Polska oraz towarzyszące im targi Subcontracting, Modernlog oraz 3D Solutions. Podczas tegorocznego spotkania branży przemysłowej w dniach 5-8 czerwca br. w sposób bardzo wyraźny wybrzmi czwarta rewolucja przemysłowa, którą już dziś kroczą i powinni podążać polscy przedsiębiorcy.

Nieprzypadkowo podczas poznańskiego wydarzenia odbędą się dwie dedykowane ścieżki zwiedzania: „Na drodze do przemysłu 4.0” i „Druk 3D w przemyśle”.  Ich założeniem jest zaprezentowanie zwiedzającym potencjału firm, których oferta produktowa zawiera najnowsze technologie dla zintegrowanego przemysłu. Wykwalifikowani przewodnicy oprowadzą chętnych po stoiskach wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają maszyny, urządzania, rozwiązania technologiczne i oprogramowanie działające zgodnie z ideą Przemysłu 4.0 oraz tych związanych z branżą druku 3D, producentów i dystrybutorów drukarek i skanerów 3D. „Ścieżki” zaplanowane są na dni 7 i 8 czerwca. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Olbrychowska z Wydziału Komunikacji ze Zwiedzającymi pod adresem: Malgorzata.Olbrychowska@mtp.pl

Blok targów to również atrakcyjny program wydarzeń i konferencji odzwierciedlających trendy rynkowe i poruszający szereg ważnych zagadnień oraz problemów interesujących przedsiębiorców. Do najważniejszych można zaliczyć:

  • TechnoSteel Poland
  • XV FORUM TECHNICZNE INŻYNIERSKIE „Technika w Recyclingu”
  • Pokazy lakiernicze na powierzchni demonstracyjnej – POLIGON UMIEJĘTNOŚCI
  • VII Dzień Mechanika
  • Seminarium Obróbki Plastycznej „Innowacje w zastosowaniach przemysłowych”
  • Konferencja: Druk 3D z metalu
  • RODO – nowe zasady ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie

 Szczegóły programu oraz zasady wstępu na targi znajdują się na stronie  www.itm-polska.pl.

 

Źródło: MTP

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English