IXO Gold&Black: jubileuszowa edycja wkrętarki Bosch

 

Stylowy strzał w dziesiątkę – w roku swoich piętnastych urodzin IXO urzeka atrakcyjnym wyglądem w limitowanej edycji specjalnej IXO Gold&Black. Elegancka czerń, złoty dekor i miękka, materiałowa metka również w złotym kolorze, pozwalają IXO lśnić pełnym blaskiem, który dodatkowo podkreśla jej wyjątkowość.

IXO to najpopularniejsza na świecie wkrętarka, która cieszy się wśród majsterkowiczów opinią narzędzia kultowego. Od 15 lat oferuje wszechstronną pomoc w wielu domach: potrafi wkręcać pod kątem, otworzyć butelkę wina, doprawić potrawy, rozpalić grill, ciąć najróżniejsze materiały, a nawet przycinać trawę i krzewy – mała i praktyczna wkrętarka oferuje dodatkowe możliwości zastosowania dzięki dziewięciu adapterom IXO Collection. Teraz IXO Gold&Black w nowej odsłonie wkręca wkręty jeszcze piękniej niż dotychczas.

 

 

Mała wkrętarka, wielki jubileusz: kultowe narzędzie króluje na rynku od 15 lat
Mała, lekka i poręczna – aby zrewolucjonizować rynek narzędzi dla majsterkowiczów nie potrzeba wielkiego formatu. IXO z powodzeniem udowodniła tę tezę. Od roku 2003 Bosch konsekwentnie rozwija koncepcję IXO, przedstawiając kolejne generacje: od IXO I do IXO V. O coraz to nowe adaptery wzbogacała się sukcesywnie także IXO Collection. Tym samym wkrętarka IXO zawsze trafia w potrzeby użytkowników: do tej pory sprzedano jej już ponad 17 milionów sztuk. Status narzędzia kultowego wśród majsterkowiczów wkrętarka zawdzięcza swojej funkcjonalności i gotowości do pracy w każdej chwili, a także kompaktowemu formatowi, ergonomicznej konstrukcji oraz intuicyjnej obsłudze. IXO robi na rynku furorę także dzięki edycjom specjalnym takim właśnie jak IXO Gold&Black czy sprzedawaną w 2010 roku IXO Swarovski. Poprzednia edycja specjalna IXO budziła zachwyt obudową wysadzaną kryształami Swarovski, dzięki czemu użytkownik mógł zadać szyku nawet podczas pracy w domu lub w ogrodzie.

Nacięcie proste, krzyżowe i Torx – wyrażone literami dają skrót I-X-O. Te trzy typy nacięć wkrętów stały się inspiracją dla nazwy wkrętarki, która przed 15 laty weszła na rynek z zamiarem podbicia świata – dziś narzędzie świętuje kolejny sukces, odziane w elegancką czerń i złoto.

Edycja jubileuszowa zawiera wkrętarkę akumulatorową w wysokiej jakości czarnym futerale zapinanym na suwak w kolorze złotym. W wyposażeniu standardowym znajduje się ładowarka micro USB, umożliwiająca jeszcze bardziej elastyczne korzystanie z narzędzia, oraz 10 końcówek wkręcających w kolorze złotym, podkreślającym wyjątkową okazję. Z okazji jubileuszu w programie osprzętu Bosch pojawił się także specjalny 27-częściowy zestaw końcówek wkręcających i grzechotek. Wszystkie podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT. Zastrzegamy sobie prawo wprowadzania zmian.

 

 

Źródło: Bosch

 

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English