Oficjalne otwarcie największego sklepu Würth w Polsce

 

Firma Würth Polska zorganizowała dzień otwarty i zarazem oficjalne otwarcie swojego największego sklepu w Polsce, znajdującego się przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie. Tego dnia na wszystkich klientów czekały liczne promocje, pokazy produktowe oraz bezpłatne szkolenia. Dodatkowo, każdy zakup w sklepie premiowany był atrakcyjnymi nagrodami. Wydarzenie odbyło się 17 kwietnia br.

 

 

„Blisko. Bliżej. Würth!” to hasło, które przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także podkreśla jej dbałość o dostępność niezależnie od miejsca pracy klienta. Zgodnie z tą ideą, firma jest zaangażowania w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Chętnie organizuje również dni otwarte, dla swoich obecnych oraz potencjalnych klientów. – Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa, do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający może wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami – informuje Michał Osipiak, Specjalista ds. Marketingu Sklepów Würth Polska.

 

 

 

Oficjalne otwarcie nowego sklepu w Warszawie

Dzień otwarty w sklepie przy ul. Puławskiej 324 w Warszawie odbył się 17 kwietnia (wtorek) w godz. 9.00-17.00. Podczas wydarzenia zostały przedstawione nowości z portfolio marki Würth Polska, czyli m.in. drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI, które umożliwiają cięcie różnych typów materiałów czy akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice. Zaprezentowana została również szeroko gama wkrętów PREMIUM do drewna. Wydarzeniu towarzyszyły liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowych czy technik nitowania, czyli łatwego tworzenia stałych połączeń. Odwiedzający mogli również poznać zasady instalacji okien przy pomocy oferowanych produktów, zgodnie z wytycznymi zasady ciepłego montażu. Dodatkowo eksperci z Würth Polska zaprezentowali i porównali kleje montażowe, a także pokazali ich możliwości. Uczestnicy wydarzenia poznali również odpowiedź na pytanie, jakie kotwy wybrać, by uzyskać pewne i trwałe mocowanie. Z kolei entuzjaści motoryzacji mogli poznać tajniki auto detailingu, prawidłowego serwisu i czyszczenia klimatyzacji samochodowej oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować powierzchnię do lakierowania za pomocą produktów Würth.

 

 

Źródło: Würth

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English