Firma Eurobrillance wzmacnia swoją obecność w Europie

 

Wiodąca w Europie firma specjalizująca się w obróbce tektury o nazwie Eurobrillance łączy się z polską firmą EL Press, tworząc pierwszą na tym kontynencie, usytuowaną w wielu lokalizacjach, platformę w dziedzinie rotolaminacji. Obydwie spółki są już renomowanymi dostawcami na potrzeby wiodących na rynku firm zajmujących się drukowaniem i obróbką opakowań w branży premium oraz poprawy eksponowania marki. Powiększona grupa Eurobrillance odpowiada na rosnące na rynku zapotrzebowanie na jakość, elastyczność oraz krótkie terminy realizacji. Eurobrillance przewiduje, że połączenie doświadczeń i wspólnych zasobów operacyjnych doprowadzi do poprawy jakości usług świadczonych klientom.

Za pośrednictwem zakładów produkcyjnych zlokalizowanych we Francji (w miejscowości Altorf i Nancy) oraz nowego, posiadającego certyfikat ISO 9001, zakładu w Polsce (w Lublinie) posiadającego certyfikat ISO 9001, Eurobrillance staje się dostawcą pierwszego wyboru dla klientów poszukujących wiarygodnego, innowacyjnego oraz elastycznego partnera w łańcuchu dostaw.

Powiększona Grupa Eurobrillance posiada teraz unikatową pozycję pozwalającą jej obsługiwać najlepsze marki luksusowe i marki z branży FMCG w Europie. Dzięki ciągłym inwestycjom w ludzi i w prowadzoną działalność, grupa posiada zarówno wykazujących się pasją pracowników, dysponujących specjalistyczną wiedzą dotyczącą rynku i branży w zakresie laminowania i wykańczania, jak i dobrze wyposażony i nowoczesny park maszynowy.

Grupa planuje dalszy rozwój poprzez tworzenie synergii pomiędzy zakładami we Francji i Polsce oraz rozwój nowych produktów wzmacniających zaangażowanie konsumentów, stosując technicznie zaawansowane opakowania i wydruki. Aby udało się zakładany rozwój realizować, planowane są stosowne inwestycje. Do końca roku w Polsce zainstalowany zostanie nowy szybkobieżny rotolaminator.

Mówi Dyrektor Naczelny firmy Eurobrillance, Martin Raeymakers:Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powitać firmę EL-Press w grupie Eurobrillance. Ruch ten pozwoli nam wzmocnić naszą wiodącą pozycję na rynku jako elastycznego i wiarygodnego partnera w łańcuchu dostaw dla całej Europy.

Dyrektorzy firmy EL-Press, pan Wojciech Samoliński i Marek Tytuła, dodają: – Z niecierpliwością oczekujemy na współpracę z kierownictwem Eurobrillance w celu szybkiego przekucia rynkowych trendów w wysokiej jakości i niezawodne produkty. Bycie częścią Grupy Eurobrillance pozwoli nam kontynuować nasz rozwój w sposób zrównoważony.

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Eurobrillance, Boris Hoffarth, puentuje: – Fakt poszerzenia naszej obecności na rynku jest dla nas czymś bardzo ekscytującym. Partnerstwo to pozwala zaoferować naszym klientom unikatową platformę branżową, usługi oraz rozbudowaną grupę doświadczonych ludzi wykazujących się pasją.

 

Źródło: Eurobrillance

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English