Złoty powrót Eaton na targi AUTOMATICON 2018

 

XXIV Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, które odbyły się w Warszawie w dniach 20-23 marca, przyniosły ogromny sukces firmie Eaton Electric i zgromadziły na jej stoisku bardzo dużo zainteresowanych. Ciężarówka pokazowa Eaton, w której znajdowała się ekspozycja firmy poświęcona rozwiązaniom automatyki oraz napędom, została ulokowana centralnie przy wejściu do głównej hali targowej z doskonałym dostępem dla odwiedzających targi.

Karolina Jankowska, specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie Eaton, podkreśla, że tegoroczne targi AUTOMATICON przyniosły firmie dwa ważne sukcesy. – Po pierwsze był to powrót po kilku latach nieobecności, który wywołał ogromne zainteresowanie odwiedzających. Nowości produktowe, interaktywna forma stoiska czy wreszcie premiera najnowszego sterownika PLC serii XC300 i trwająca wokół niego akcja promocyjna – to wszystko miało wpływ na duże zainteresowanie ekspozycją Eaton. Drugim sukcesem firmy, było zdobycie Złotego Medalu targów AUTOMATICON za Moduły „T-CONNECTOR” IP67 – komponenty systemu SmartWire-DT. Jest to ważne dla nas wyróżnienie, które potwierdza, że ten system jest doceniany nie tylko przez klientów, ale też ekspertów z branży.

Nagrodzone moduły służą do bezpośredniego podłączania czujników i elementów wykonawczych w obrębie całego obiektu. Złącza „T-Connector“, pracują jako moduły wejść/wyjść (cyfrowych, analogowych, szybkich wejść) i wykonane są w stopniu ochrony IP67. Rozwiązanie to nie tylko sprawia, że ilość i długość kabli zostaje znacznie zredukowana, ale pozwala również na elastyczną konfigurację instalacji, gotową dostosować się do potrzeb każdej aplikacji.

Seria ta dostępna jest również w wersji blokowej, a moduły dedykowane do obsługi zaworów hydraulicznych pozwalają obsługiwać już nie tylko elementy elektryczne wewnątrz szafy (takie jak np. wyłączniki silnikowe zintegrowane z pomiarem prądu), komponenty poza szafami sterowniczymi (takie jak czujniki podłączane do modułów T-CONNECTOR), ale również integrują się ze światem hydrauliki. Tak szeroka ingetracja jest obecnie unikalnym rozwiązaniem na rynku.

Na ekspozycji oprócz flagowych rozwiązań Automatyki (PLC: XC300, IPC:XP500, HMI:XV300), dostępne były również Przemienniki częstotliwości (DC1, DA1, DG1, DE1), prototyp nowego wyłącznika kompaktowego – NZM z wbudowanymi funkcjami pomiarowymi, aparatura sygnalizacyjna RMQ Flat Design oraz sprzęt dedykowany dla Ameryki Północnej.

 

Źródło: Eaton

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English