Innowacyjne oświetlenie osobiste od Milwaukee

 

Wysokowydajne rozwiązania oświetleniowe to jedno z niezbędnych elementów wyposażenia każdego profesjonalisty. Odpowiednie oświetlenie pola roboczego jest kluczowym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo i lepszą jakość wykonywanych zadań.

Marka Milwaukee, chcąc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom branży wprowadziła innowację w kategorii osobistych rozwiązań oświetleniowych. Dużą zmianą i ułatwieniem dla użytkowników stają się wysoce wyspecjalizowane, a przede wszystkim w pełni mobilne systemy oświetleniowe, które pozwalają na jego swobodne przenoszenie i pozycjonowanie.

 

 

Innowacyjne rozwiązania Milwaukee dają możliwość regulacji intensywności wiązki światła i kierunku świecenia w celu zwiększenia wydajności w miejscu pracy. Wysoki poziom wytrzymałości, a także kompaktowy rozmiar to gwarancja skuteczności i maksymalnej precyzji działań.

Wyróżnikiem osobistych systemów oświetleniowych od Milwaukee jest akumulator REDLITHIUM USB Milwaukee, zasilany za pomocą portu USB w narzędziu lub poprzez ładowarkę. Ponadto, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakość diod LED, innowacyjnej optyki Milwaukee i akumulatorów REDLITHIUM-ION, stają się one jaśniejszym źródłem światła i działają zdecydowanie dłużej.

 

Akumulatorowa latarka czołówka USB L4 HL-201 ma aż 5 ustawień świecenia w 7 różnych pozycjach. Specjalny klips i gumowy pasek zamontowany w urządzeniu dają niezrównany komfort noszenia podczas pracy.

Kompaktowa latarka akumulatorowa USB L4 MLED-201  ma moc 700 lumenów oraz system regulacji strumienia światła za pomocą głowicy. Narzędzie wykonane jest z aluminium z serii AL 6000, co gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Kieszonkowa latarka akumulatorowa USB L4 FL-201 to urządzenie z soczewką odporną na wstrząsy i chemię warsztatową. Wbudowany podwójny magnes mocujący sprawia, że jest to rozwiązanie bezpieczne i przede wszystkim wygodne.

 

Dodatkowym rozwiązaniem dla użytkowników są lampy alkaiczne, które mogą służyć jako wsparcie dla podstawowych źródeł światła.

Alkaliczna latarka długopisowa IPL-LED z ochronną gumową nakładką i wymiennym uchwytem do paska pozwala na jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze wykonywanie działań.

 

Alkaliczna latarka czołówka L4 HL 201-LED to trzy różne tryby świecenia w aż 7 pozycjach przy zachowaniu kompaktowego i wygodnego rozmiaru.

Marka Milwaukee doskonale rozumie potrzeby fachowców i tworzy rozwiązania, które od lat towarzyszą profesjonalistom z branży budowlanej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i wielu innych, stając się niezbędnym elementem ich wyposażenia.

 

 

Źródło: Milwaukee

Authors

Related posts

Góra
English