Przyrząd do czyszczenia… łańcucha

 

Wygląda jak wygląda i nie ma co drążyć tematu. Jest za to bardzo przydatnym urządzeniem i niezbędnym wyposażeniem każdego posiadacza roweru.

Urządzenie umożliwia dokładne umycie oraz smarowanie łańcucha bez potrzeby jego zdejmowania, dzięki czemu oszczędzamy czas oraz nie brudzimy sobie rąk. Precyzyjnie umieszczone szczotki zapewniają idealną czystość już po pierwszym umyciu.

 

 

Dzięki dozownikowi (można wlać olej lub płyn myjący) mamy do dyspozycji dwa urządzenia w jednym. Samo narzędzie jest banalnie proste w rozłożeniu na części, co ułatwia jego czyszczenie. Zależnie od potrzeb wlewa się do pojemnika płyn do mycia lub smar do łańcucha.

Urządzenie wyposażone jest w 6 szczotek i gąbkę zbierającą najdrobniejsze zabrudzenia. Wystarczy zamocować narzędzie na łańcuchu i kręcić pedałami, póki cały łańcuch nie przejdzie przez urządzenie.

 

 

W sklepach dostępne są wersje różnych producentów. Niektóre wykonania mają inaczej ułożone szczotki (czyszczą z boku łańcucha), mogą też być wyposażone w magnes wyłapujący elementy metalowe (opiłki).

Cena – od 40 do 100 zł.

 

 

https://multihit.pl

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English