Nowa uniwersalna lampa LED kompatybilna ze wszystkimi technikami sterowania

 

Philips Lighting, światowy lider w branży oświetleniowej, ogłosił wprowadzenie na rynek tuby LED nowej generacji, dostosowanej do warunków typowych dla biur i budynków szkolnych, powierzchni handlowych oraz magazynów: Philips MASTER LEDtube Universal T8. Uniwersalna tuba LED ułatwi realizację projektów oświetleniowych, zaspokajając rosnące zapotrzebowanie na źródła LED wśród specjalistów zajmujących się oświetleniem. Zgodnie z najnowszymi badaniami Philips Lighting ponad połowa specjalistów z dziedziny oświetlenia zdecydowała się już zastąpić stare lampy fluorescencyjne alternatywnymi źródłami światła LED, kierując się chęcią zmniejszenia zużycia energii i kosztów konserwacji.

MASTER LEDtube Universal T8 została zaprojektowana z myślą o szybkiej i prostej wymianie źródła w oprawie i jest kompatybilna z różnymi zasilaczami. Montuje się ją bezpośrednio w oprawach pracujących ze statecznikami elektromagnetycznymi lub statecznikami elektronicznymi HF. Tubę można podłączyć także bezpośrednio do zasilania sieciowego. To sprawia, że ​​nawet skomplikowane projekty modernizacyjne stają się proste – odchodzą problemy i koszty związane z magazynowaniem różnego rodzaju źródeł światła. Dzięki Philips MASTER LEDtube Universal T8 specjaliści od oświetlenia mogą przeznaczyć swój czas, wiedzę i zasoby na znalezienie optymalnego oświetlenia dla każdego środowiska i rodzaju zastosowania.

 

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich wysokiej jakości źródeł i opraw LED firmy Philips, tuba Philips MASTER LEDtube Universal T8 zapewnia także znaczące oszczędności energii, zużywając mniej niż połowę energii elektrycznej pochłanianej przez tradycyjne świetlówki TL-D, które zastępuje. To oznacza, że źródło to emituje mniej ciepła, co stwarza bardziej komfortowe środowisko pracy, a ponadto zapewnia znaczne oszczędności ze względu na mniejsze wymagania konserwacyjne, niższe koszty wymiany źródeł i dłuższą trwałość wynoszącą 50 000 godzin. Korzyści płynące z oszczędności energii i obniżenia kosztów przynoszą wszystkie dostępne wersje tuby LED – w 1200 i 1500 milimetrów.

Philips MASTER LEDtube Universal T8 występuje w trzech różnych temperaturach barwowych (3000K, 4000K i 6500K), co oznacza, że tubę można wykorzystać w różnych środowiskach pracy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, Philips MASTER LEDtube Universal T8 zapewnia profesjonalnym instalatorom gwarancję bezpiecznego, bezproblemowego montażu. To wszystko dzięki technologii LED o wysokiej wydajności, do której są przyzwyczajeni w firmie Philips Lighting – powiedziała Leonie Jansen, Dyrektor ds. Globalnego Zarządzania Produktami w zakresie TLED, Philips Lighting. – Źródło Philips MASTER LEDtube Universal T8 zmieni oblicze branży instalacyjnej, zapewniając kompleksowe rozwiązanie dla wielu projektów modernizacyjnych. Koszty operacyjne ponoszone przez specjalistów zajmujących się oświetleniem zostaną zmniejszone, a ich oferta uproszczona – to pozwoli im skupić się na kwestii zastosowania oświetlenia.

Ta nowa technologia pojawia się w ważnym momencie dla branży. Nowe badania Philips Lighting wskazują, że 44% specjalistów z branży oświetleniowej czasami ma trudności z zaproponowaniem odpowiedniego oświetlenia klientom. Nowa tuba LED stawia czoło wyzwaniom, z jakimi zmagają się profesjonaliści z branży oświetleniowej na całym świecie, jeszcze bardziej zwiększając ich możliwości.

 

Źródło: Philips Lighting

Authors

Related posts

Góra
English