Tiger Flex – rękawice ochronne Würth Polska

 

Würth Polska prezentuje trzy nowe produkty z linii Tiger Flex. Jest to prestiżowa linia rękawic ochronnych, stworzona do pracy w najróżniejszych warunkach. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w oparciu o innowacyjne rozwiązania i z użyciem najbardziej wytrzymałych materiałów. Rękawice Tiger Flex są wyjątkowo trwałe na uszkodzenia mechaniczne i chronią dłoń przed możliwymi urazami. Nie ograniczają czucia ani ruchów, dzięki czemu zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy.

 

  • Rękawice montażowe Tiger Flex HI LITE

Nowe rękawice Würth Polska, o nazwie Tiger Flex HI LITE, wykonane zostały z bezszwowej tkaniny nośnej Nylon/Lycra. Produkt wyróżnia dopasowanie się materiału do skóry, co ułatwia prace montażowe. Elastyczny mankiet gwarantuje idealne przyleganie materiału do dłoni. Z zewnątrz wykonane są z wodoodpornej pianki nitrylowej, a wyściółkę tworzy warstwa poliestrowo-elastanowa. Oddychający grzbiet i nitrylowe wzmocnienie na spodzie dodają wygody pracy. Rękawice HI LITE zapewniają doskonałe czucie i nie ograniczają zręczności ruchów. Dodatkowo odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Art. nr 0899 403 087-091 – rozmiar 7-11

 

  • Rękawice ocieplane Tiger Flex HI LITE COOL

Tiger Flex HI LITE COOL to nowy model rękawic bezszwowych Würth Polska, przeznaczony do pracy w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowo wyścielone warstwą akrylowo-poliestrową umożliwiają pracę w niskich temperaturach. Elastyczny mankiet chroni nadgarstek przed wodą i zimnem, a także ułatwia dopasowanie się produktu do dłoni. Pianka nitrylowa z dodatkowym wzmocnieniem zapobiega urazom mechanicznym oraz zwiększa czucie i kontrolę ruchów. Oddychający grzbiet rękawicy zapewnia wygodę pracy i dobrą termoregulację.

 

Art. nr 0899 403 078-081 – rozmiar 8-11

 

  • Rękawice antyprzecięciowe Tiger Flex CUT 5

Nowe rękawice Würth Polska o nazwie Tiger Flex CUT 5 zapewniają najwyższe zabezpieczenie przed przecięciem, ale również są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju ścieranie, rozdarcia i przekłucia. To produkt wysoko odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe wzmocnienie warstwą nitrylową poprawia komfort pracy, a pianka nitrylowa zapewnia wodoodporność. Wyściółka wykonana z wysokiej jakości HPPE, gwarantuje bezpieczeństwo podczas użycia i zmniejsza możliwość zniszczenia produktu. Wykonanie i kształt rękawic nie ogranicza zręczności ruchów i czucia.

Art. nr 0899 451 358-361 – rozmiar 8-11

 

Więcej informacji o produktach można uzyskać od przedstawicieli handlowych Würth Polska, w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym https://eshop.wurth.pl.

 

Źródło: Würth

Authors

Related posts

Góra
English