Narzędzia AEG dla branży budowlanej

 

Wysoka jakość narzędzi, ich maksymalna trwałość oraz pełne bezpieczeństwo w trakcie pracy to podstawowe cechy, które powinien posiadać sprzęt dla profesjonalistów z branży budowalnej.
To właśnie z myślą o budowlańcach marka AEG przedstawia serię urządzeń, które ułatwią prace na budowach oraz skrócą czas ich wykonywania.

Narzędzia AEG PRO 18 V Brushless, wyposażone w silniki bezszczotkowe i technologię litowo-jonową to innowacyjne i wydajne rozwiązania, idealnie dostosowane do wymagań branży budowlanej.
Kompaktowe rozmiary silnika w elektronarzędziach, przy zachowaniu jego pełnej mocy to funkcja szczególnie przydatna na placu budowy. Lżejsze i bardziej mobilne urządzenia są łatwe w transporcie i co najważniejsze nie obciążają mięśni użytkowników nawet przy kilkugodzinnej pracy w jednej pozycji.

Cała gama wysoce specjalistycznych elektronarzędzi gwarantuje najwyższą trwałość i niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach, z którymi muszą zmierzyć się fachowcy. Najnowsza akumulatorowa technologia PRO LITHIUM-ION to dodatkowa gwarancja nieprzerwanego działania narzędzi zarówno przy niskiej jak i wysokiej temperaturze (od -18°C do +50°C). Wysoka wydajność akumulatora ze względu na krótszy czas ładowania i wolniejsze rozładowywanie się baterii, przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy i szybkość wykonywanych zadań, a w konsekwencji dotrzymanie terminów zdania obiektów.

AEG przedstawia niezbędne w pracy budowlańca narzędzia, które teraz charakteryzują się inteligentną elektroniką i niesłabnącą mocą w trakcie działania.

 

Komfortowe wiercenie w każdej powierzchni – Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18 CBL

Bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka udarowa BSB 18 CBL to przykład innowacyjnego rozwiązania, na które składają się trzy kluczowe technologie, zapewniające użytkownikom wyjątkową trwałość, inteligentne sterowanie i maksymalny czas pracy. To kompaktowy i mocny sprzęt, który nadaje się do całego spektrum zastosowań roboczych. Jego długość – 151 mm (191 mm wraz z uchwytem wiertarskim) sprawia, że jest to najkrótsze urządzenie tego typu na rynku. Narzędzie posiada również dwa tryby prędkości: 0–550 obr./min oraz 0–2100 obr./min., aby dopasować się do różnych oczekiwań profesjonalistów, w zależności od wykonywanych zadań.

 

Jeszcze łatwiejsze kucie – młot obrotowy BBH 18

Młot obrotowy BBH 18 w kształcie litery L umożliwia wiercenie i montaż w betonie do 24 mm, a energia udaru w wysokości 2.3 J pozwala na uzyskanie maksymalnych osiągów. Młot obrotowy AEG posiada funkcję wyłączenia ruchu obrotowego przy dłutowaniu oraz funkcję udaru do wiercenia w metalu i drewnie. Metalowa skrzynka przekładniowa została zastosowana w celu zwiększenia trwałości narzędzia. Z kolei sprzęgło przeciążeniowe to gwarancja bezpieczeństwa dla operatora i sprzętu. Technologia akumulatora litowo-jonowego AEG PRO z zabezpieczeniem przed przeciążeniem zapewnia najwyższą odporność narzędzia i akumulatora.

 

Precyzyjne i wygodne szlifowanie – szlifierka kątowa BEWS 18-125

Szlifierka kątowa BEWS 18-125 to kompaktowy i niezwykle mocny bezprzewodowy sprzęt z portfolio marki AEG. Posiada wbudowaną diodę informującą o przeciążeniu urządzenia, wskaźnik naładowania baterii, a także uchwyt boczny AVS stworzony do wygodnego i bezpiecznego użytkowania. Bezkluczowa i odporna na odpryski osłona pozwala na łatwe i szybkie ustawienie narzędzia. Z kolei system FIXTEC umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi.

 

 

Mocne i bezpieczne piłowanie – piła szablasta BUS 18

Piła szablasta BUS 18 z uchwytem FIXTEC do szybkiej i łatwej wymiany brzeszczotu to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów ceniących sobie najwyższą jakość i precyzję w pracy. Ruch oscylacyjny zapewnia większą wydajność cięcia, a wysoka częstotliwość skoków – 3600 na minutę o długość skoku 19 mm pozwala na uzyskanie naprawdę szybkiego efektu. Regulowana stopa, stabilny uchwyt, rękojeść pokryta okładziną gumową dają poczucie komfortu użytkowania narzędzia. Możliwość obrotu brzeszczotu o 180° i regulacja prędkości sprawiają, że narzędzie jest w stanie dostosować się do potrzeb użytkownika, w zależności od wykonywanego zadania.

 

 

Źródło: AEG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English