Cresa uruchamia portal dla najemców powierzchni przemysłowych i magazynowych w Polsce – www.polskamagazyny.pl


 

Cresa, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych świadcząca usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy, przygotowała portal dedykowany klientom poszukującym optymalnych powierzchni przemyslowych i magazynowych w całej Polsce, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku oraz rosnące wymagania najemców.

Portal www.polskamagazyny.pl udostępnia szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji obiektów magazynowych wg regionów, a także specjalnych stref ekonomicznych. Na stronie znajduje się specyfikacja techniczna, moduły dostępnej powierzchni oraz status nieruchomości dotyczący obiektów klasy A. Dodatkowo wyszukiwarka powierzchni magazynowych dostępna na www.polskamagazyny.pl oferuje funkcję przeglądania nieruchomości według wielu różnych kryteriów technicznych. Strona zapewnia dostęp do informacji o najważniejszych regionach magazynowych Polski oraz do aktualnych raportów i badań rynkowych, jak i porad dla najemców.

– Celem naszej nowej platformy jest dostarczenie niezbędnych danych firmom lokalnym, jak i globalnym szukającym powierzchni magazynowych i przemysłowych w całej Polsce. Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do wiarygodnych, dokładnych i aktualnych informacji o wszystkich nieruchomościach magazynowych i przemysłowych z podziałem na obiekty istniejące, w trakcie realizacji i planowane – mówi Tom Listowski, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Cresa.

 

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Prowadzi działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości oraz projektowania i zarządzania projektami. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu i Trójmieście.

 

Źródło: Cresa

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English