Poznaj całą kolekcję M12 FUEL od Milwaukee – jednego systemu do ponad 70 narzędzi

M12 FUEL od Milwaukee to niezrównana wytrzymałość i moc w kompaktowym rozmiarze. Ponad 70 unikalnych rozwiązań sprawia, że seria M12 to największy subkompaktowy system bezprzewodowy na rynku.
To wszechstronne elektronarzędzia, zaprojektowane i zbudowane w celu zapewnienia niezrównanej wydajności podczas prac w trudnych warunkach tworzą kolekcję M12 FUEL. Wśród szerokiej gamy produktów M12 profesjonaliści z każdej branży znajdą optymalne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb. Oto kilka propozycji:

M12 SI-201C Subkompaktowa lutownica od Milwaukee posiada funkcję blokowania głowicy w trzech pozycjach: 0°, 45°, 90° oraz system kontroli temperatury dla większej precyzji lutowania.

 

M12 FIR38-201B Subkompaktowa grzechotka udarowa 3/8’’ od Milwaukee z maksymalnym momentem obrotowym 75Nm i 200 ob./min sprawia, że narzędzie jest idealnie dostosowane do prac łączeniowych wykonywanych w mechanice pojazdowej.

 

M12 CCS44-602X Pilarka tarczowa z tarczą o średnicy 140mm od Milwaukee jest urządzeniem przeznaczonym do równego cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Optymalne odprowadzanie wiórów i kurzu zapewnia utrzymanie czystości w miejscu pracy i lepszą widoczność podczas cięcia.

 

M12 CH-602X Młotowiertarka od Milwaukee to pierwszy, bezszczotkowy, kompaktowy młot montażowy na rynku. Zapewnia 0-6575 ud./min oraz 0-900 obr./min, a niski poziom wibracji 4.4 m/s umożliwia nieprzerwaną pracę nawet przez 8 godzin.

 

Zestawy COMBO od Milwaukee składają się z praktycznych rozwiązań, takich jak wiertarko-wkrętarki, oświetlenie, akumulatory oraz inne urządzenia. Zamknięte w wygodnej torbie, tworzą idealny pakiet narzędzi przydatnych do pracy w trudnych warunkach.

 

Rewolucyjność systemu M12 FUEL potwierdza zaawansowana technologia zastosowana w urządzeniach, która integruje ze sobą trzy podstawowe innowacje Milwaukee, takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE, akumulatory REDLITHIUM-ION oraz inteligentny system REDLINK PLUS.

 

Źródło: Milwaukee

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English