Maszyna dla firmy od ręki w Programie ING Maszyny

 

Bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń, z kwotami pozwalającymi na szeroki wybór maszyny czy urządzenia, decyzją leasingową podjętą w ciągu doby i oddziałem finansującego tuż za rogiem – to tylko niektóre elementy dedykowanego przedsiębiorcom programu ING Maszyny, wprowadzonego w marcu 2018 roku do oferty ING Lease.

Program ING Maszyny został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, poligraficznych i spożywczych oraz wózków widłowych, od określonych producentów. Produkt ten opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach – wystarczy złożyć wniosek leasingowy razem z fakturą proforma, zawierającą podstawową specyfikację wybranego urządzenia. Inne dokumenty finansowe czy rejestrowe firmy nie będą potrzebne, z wyjątkiem spółek osobowych, gdzie wymagana jest dodatkowo umowa spółki.

– Szybko i prosto – tak można krótko podsumować program ING Maszyny. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą pro forma. 24 godziny później ING Lease przekazuje klientowi decyzję. A czas to przecież pieniądz. Szczególnie małe podmioty często nie mogą i nie chcą czekać. Przedsiębiorcy szukają rozwiązań niekłopotliwych i nieabsorbujących, będących w zasięgu ręki i bez klauzul pisanych drobnym drukiem. ING Maszyny jest odpowiedzią na te oczekiwania – wyjaśnia Beata Klonecka, Wiceprezes ING Lease.

Do minimum ograniczono formalności i czas potrzebny na uzyskanie finansowania wybranego urządzenia. Dodatkowym ułatwieniem dla firm jest szeroka dostępność programu ING Maszyny: w całej Polsce rozmieszczonych jest blisko 400 placówek ING Banku Śląskiego oraz ING Lease. Wystarczy wybrać najbliższy oddział, a doradca od ręki udzieli przedsiębiorcy wszelkich informacji i przyjmie wniosek leasingowy.

Finansowanie maszyny można rozłożyć nawet na 72 miesiące. Dotychczasowi klienci ING mogą złożyć wniosek na kwotę aż do 500 tysięcy zł, a nowi klienci – do 300 tysięcy zł. Dodatkowo atrakcyjnym rozwiązaniem jest możliwość sfinansowania zarówno maszyn nowych, jak i używanych. Minimalny udział własny klienta wynosi od 5 do 10 procent.

Wygodę, szybkość, swobodę wyboru i proste formalności z pewnością docenią mniejsze podmioty gospodarcze, chociaż Program ING Maszyny jest skierowany zarówno do mikroprzedsiębiorstw, jak i większych firm. Małe przedsiębiorstwa zwykle nie prowadzą pełnej księgowości i nie zawsze mają szybki dostęp do wszystkich dokumentów finansowych – np. w przypadkach, gdy obsługiwane są przez biura rachunkowe. Istotnym elementem oferty jest również jej kompleksowość, w tym atrakcyjne warunki ubezpieczenia przedmiotu leasingu

– Finansowanie dla firm powinno być szybkie, proste i wygodne. Program ING Maszyny łączy te wszystkie cechy i liczymy no to, że stanowić będzie dla przedsiębiorców atrakcyjną i satysfakcjonującą ofertę – podsumowuje Beata Klonecka z ING Lease.

 

Źródło: ING Lease

Authors

Related posts

Góra
English