Inter Cars wchodzi w rynek marine

 

Wiatr i woda – największe, najważniejsze i najchętniej odwiedzane targi branży marine goszczą wszystkich kluczowych graczy w tym sektorze rynku. Przyciągają zarówno pasjonatów pływania, jak i duże firmy zajmujące się serwisem czy budową jednostek pływających. Trudno zatem wyobrazić sobie lepsze miejsce na debiut oferty Grupy Inter Cars dedykowanej właśnie tej branży.
To już oficjalne – Grupa Inter Cars wkroczyła ze swoją ofertą, możliwościami i szybką dystrybucją do sektora marine. Właśnie na marcowych targach Wiatr i Woda odwiedzający tę wystawę mogli po raz pierwszy zapoznać się z propozycją, jaką dla nich przygotował największy w Europie Środkowej dystrybutor części i akcesoriów do pojazdów, a teraz także do jednostek pływających.

– Liczba odwiedzających „wodne” stoisko Grupy Inter Cars i zainteresowanie ofertą firmy dowodzi, że uruchomienie dystrybucji części i akcesoriów dla sektora to właściwa odpowiedz na potrzeby rynku, na którym wiele klientów zmagało się z problemem dostępności asortymentu, długich okresów dostawy czy cen dalekich od atrakcyjnych. Za nami pierwsze dni, już dziś obiecujemy, że w kolejnych tygodniach oferta będzie konsekwentnie rozszerzana, aby zapewnić szybki dostęp do niezbędnych części – powiedział Marcin Sienkiewicz, dyrektor projektu Marine w Inter Cars.

 

 

Goście targów zwracali uwagę na najpopularniejsze w branży produkty, takie jak silniki, zestawy naprawczo-przeglądowe, a także kluczowe części zamienne – dodał Konrad Zatoński, dyrektor ds technicznych Inter Cars Marine.
Zgodnie z ideą kompleksowego podejścia, oferta stoiska Inter Cars nie ograniczała się wyłącznie do elementów do jednostek pływających. Odwiedzający mogli się zapoznać z profilowaną dla sektora marine ofertą akcesoriów, wyposażenia warsztatów i akumulatorów.

Więcej o asortymencie dla pasjonatów pływania i profesjonalistów z branży motorowodnej można przeczytać na https://marine.intercars.com.pl/

 

Źródło: Inter Cars

Authors
Tagi
Góra
English