Znamy drugiego Szlif Mistrza 3M!

12 najlepszych szlifierzy z całej Polski stanęło do walki o zwycięstwo w II edycji zawodów „Starcie Szlifierzy” organizowanych przez firmę 3M. Zawodnicy starli się o nagrodę główną – wyjazd do Stanów Zjednoczonych oraz tytuł „Szlif Mistrza 3M”. Nie zabrakło sportowej rywalizacji oraz potężnej dawki adrenaliny.
1 marca 2018 roku w 3M CTC Customer Training Center we Wrocławiu 12 najlepszych zawodników II edycji „Starcia Szlifierzy” stanęło do ostatecznej walki o tytuł drugiego polskiego Szlif Mistrza 3M. Finaliści zostali wyłonieni spośród aż 170 uczestników podczas zawodów regionalnych, które odbyły się w ubiegłym roku w trzech polskich miastach – Nadarzynie, Poznaniu i Sosnowcu. Zawodnicy podczas wielkiego finału przystąpili do konkurencji sprawdzających Zręczność, Zaradność, Precyzję oraz Instynkt Szlifierza.

Zwycięzcy II edycji zawodów „Starcie Szlifierzy”:

  1. I miejsce: Przemysław Ugolik z firmy S&S Piłczyński otrzymał tytuł „Szlif Mistrza 3M” oraz nagrodę główną w postaci wycieczki do Stanów Zjednoczonych dla dwóch osób oraz bonu o wartości 2000 zł na produkty Cubitron II i 3M Scotch-Brite.
  2. II miejsce: Jacek Tetłak z firmy Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania otrzymał nagrodę w postaci wycieczki do austriackiego Villach, dla dwóch osób, połączona ze zwiedzaniem fabryki 3M. Dodatkowo bon o wartości 1000 zł na produkty Cubitron II i 3M Scotch-Brite.
  3. III miejsce zajął: Karol Szałaga z firmy Praks wygrywając wycieczkę do austriackiego Villach, dla dwóch osób, połączona ze zwiedzaniem fabryki 3M. Dodatkowo bon o wartości 500 zł na produkty Cubitron II i 3M Scotch-Brite.

II edycja zawodów „Stracie Szlifierzy” to wyjątkowe wydarzenie pełne nowych rekordów oraz frekwencji, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z zawodów na zawody uczestnicy byli coraz bardziej precyzyjni, doskonale przygotowani, dzięki czemu osiągali coraz lepsze wyniki. Świadczy to o tym, że przed wydarzeniem przygotowywali się do konkurencji i szlifowali swoje umiejętności. To najlepszy dowód, że nasza inicjatywa była bardzo potrzebna – nic nie świadczy o tym lepiej, niż zaangażowanie samych szlifierzy i innych przedstawicieli branży – mówi Piotr Stach, Inżynier Prowadzący ds. Rozwoju Aplikacji.

 

Dla wszystkich widzów i kibiców organizator zawodów – firma 3M – przygotowała szereg atrakcji i wiele możliwości poszerzenia swojej wiedzy oraz dotychczasowych umiejętności lub spróbowania swoich sił ze szlifierką w ręku. Kibice mogli zmierzyć się w dwóch konkurencjach zawodów Starcie Szlifierzy, co pomogło im zrozumieć z jakimi zadaniami muszą się zmierzyć profesjonaliści każdego dnia w swojej pracy. 3M zapewniło również szansę zdobycia nowej wiedzy teoretycznej z zakresu technologii materiałów ściernych podczas wykładu o efektywności procesów produkcyjnych oraz nowoczesnych rozwiązaniach w technikach szlifowania.

Organizatorem zawodów jest firma 3M, która specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Flagowe produkty marki skierowane do branży szlifierskiej kryjące się pod rozwiązaniami 3M Cubitron II oraz 3M Scotch-Brite mają za zadanie podnieść jakość i komfort codziennej pracy profesjonalistów. Dodatkowo firma 3M wspiera rozwój osobisty i bezpieczeństwo w pracy, dlatego te same wartości promuje podczas zawodów „Starcie Szlifierzy”. Te mistrzostwa są jedyną w swoim rodzaju okazją, aby nagrodzić tych, dla których szlifowanie jest nie tylko pracą, lecz także wielką pasją.

Finał zawodów odbył się w Centrum Szkoleniowym 3M we Wrocławiu, które zostało otwarte 25 września 2017 roku. To pierwsze Centrum Szkoleniowe 3M w Europie Środkowo-Wschodniej. W liczącym ponad 2000 m2 laboratorium, klienci mogą testować szerokie portfolio produktów firmy przeznaczonych dla profesjonalistów. W Centrum Szkoleniowym zatrudnieni są eksperci i trenerzy, którzy prowadzić będą szkolenia dopasowane do potrzeb grupy, dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W ten sposób firma 3M Poland chce edukować i pokazać, jak tworzone przez nią technologie, po zastosowaniu w praktyce, zmieniają otaczającą nas rzeczywistość.

 

Źródło: 3M

Authors

Related posts

Góra
English