Subkompaktowe elektronarzędzia z serii M12 FUEL od Milwaukee

 

Marka Milwaukee wprowadza nową generację napędów do wiercenia i mocowania z linii M12 FUEL. Subkompaktowe produkty to bardziej wydajne, wszechstronne rozwiązania o niewielkich wymiarach, dedykowane dla profesjonalistów i dopasowane do ich potrzeb.

Nowe narzędzia M12 FUEL łączą w sobie trzy podstawowe innowacje Milwaukee, takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE, akumulatory REDLITHIUM-ION oraz inteligentny system REDLINK PLUS.

Dzięki kompaktowym rozmiarom nowe urządzenia od Milwaukee to optymalne rozwiązania dla mechaników, elektrotechników, hydraulików i pracowników konserwacyjnych, ponieważ są idealnie przystosowane do pracy w małych i trudno dostępnych przestrzeniach. Wiertarko-wkrętarki z metalowym uchwytem 13 mm są najbardziej wydajnymi, najlżejszymi i najbardziej kompaktowymi narzędziami w swojej klasie, a nowa zakrętarka udarowa M12 ma 4 różne tryby DRIVE CONTROL dla lepszej kontroli prędkości wyjściowej i mocy, zapewniając tym samym większą wszechstronność urządzenia.

 

Wiertarko-wkrętarka

M12 FDD-202X FUEL

Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 25

Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 13

Maks. moment obrotowy (Nm) 44

 

 

Wiertarko-wkrętarka udarowa

M12 FPD-202X FUEL

Maks. zdolność wiercenia w drewnie (mm) 35

Maks. zdolność wiercenia w stali (mm) 13

Maks. zdolność wiercenia w murze (mm) 13

Maks. moment obrotowy (Nm) 44

 

 

 

Subkompaktowa zakrętarka udarowa 1/4˝ HEX

M12 FID-202X

Maks. moment obrotowy (Nm) 147

4 różne tryby DRIVE CONTROL

Długość: 131 mm

Waga z akumulatorem: 1,1 kg

 

 

Dodatkowo kontrola indywidualnych ogniw akumulatora zapewnia jego dłuższą żywotność i wydłuża czas pracy narzędzi. Kolejnym atutem jest wskaźnik poziomu naładowania baterii oraz lampka LED, która odpowiednio doświetlając pole robocze daje komfort użytkowania podczas pracy.

 

M12 przyszłością marki Milwaukee

M12 FUEL został zaprojektowany dla najbardziej wymagających specjalistów z branży. Napędza, chroni i zasila urządzenia akumulatorowe, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

 

Źródło: Milwaukee

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English